3 tipy ako a čím oživiť steny detskej izby

3 tipy ako a čím oživiť steny detskej izby

Reklamný článok - 8. júna 2017 - 4788. zobrazení

Detská izba, to je svet sám o sebe. Pre dieťa je útočiskom, kde môže prežívať všetky radosti, ale aj strasti, hrať sa, zabávať, oddychovať. Vytvoriť detskú izbu, na ktorú bude dieťa spomínať aj počas dospelosti, ale nie je ľahké. Existuje však kopec možností, ako z fádnej miestnosti spraviť útulnú izbičku. Spomínate si ešte na tú vašu? Stačí len dobrá inšpirácia a priestor, kde by ste ju mohli realizovať.

hračkarik

Nálepky na stenu

Fantázia je jeden z najväčších darov, ktoré dieťa má. Oplatí sa ju podporovať a krásne detské nálepky na stenu sú momentom, s ktorým sa vám to môže podariť.

Nálepky na stenu

Deti predsa túžia byť obklopené peknými a príjemnými podnetmi a s týmito nálepkami sa to môže podariť. Máte na výber celú priehršť farieb a motívov, od rozprávkových postavičiek cez zvieratká, kvety alebo autíčka a hrady alebo loďky.

Moderné fototapety

Staré tapety nie sú práve tým, na čo by sme spomínali. Nie vždy sa ich podarilo nalepiť správne a ich motívy boli, povedzme si otvorene, dosť fádne. Nič, čo by ste chceli mať v detskej izbe.

Detské fototapety do interiéru

Detské fototapety do interiéru sú však v celkom inej dimenzii. Izbičku dotvoria príjemnými motívmi usmievavých včielok, dinosaurov a iných zvieratiek, na výber sú ale aj iné pekné vzory – všetko samozrejme v pekných a žiarivých farbách.

Mapa na stene

Za nás celkom fajn nápad najmä pre odrastenejšie a školopovinné deti. Na stenu patria aj veci, ktoré si treba pamätať. A znalosti z geografie sa vždy hodia. Obrovská mapa na stene nie len že vyplní „hluchý“ priestor, ale má zároveň silný edukačný rozmer.

mapa

Deti sú od prírody veľmi vnímavé a iste pre ne nebude problém zachytiť informácie, ktoré budú mať dennodenne pred očami. Existuje aj zaujímavá varianta pre menších – detské fototapety do interiéru, zobrazujúce zvieratká na mape sveta podľa toho, v ktorej časti sa vyskytujú.

  • Kategórie

Podobné články