Moderné trendy vo vašom interiéri.

4 tipy pre jednoduchú aplikáciu moderných trendov vo vašom interiéri

Reklamný článok - 28. mája 2017 - 4281. zobrazení

Každé jedno bývanie odráža vkus majiteľa domu a rodiny, ktorá v ňom býva. Zmysel pre detail a kombinácie jednotlivých doplnkov je pre dnešné moderné trendy vo vašom interiéri asi najzákladnejšou vecou. Nie každý to však musí mať v krvi a povahe, dokázať vytvoriť originálny priestor, plný elegancie a vkusu.

Preto sme sa vám rozhodli predstaviť zopár jednoduchých rád, ktoré by vám pri výbere materiálov a doplnkov do interiéru mohli pomôcť.

Moderné trendy vo vašom interiéri. Začnite od farby

Pred tým, než sa pustíte do modernej rekonštrukcie, mali by ste si zvoliť tému svojho bývania. Najlepšie je začať farbou, ktorá sa o správnu atmosféru postará asi najlepšie. K vhodne zvolenej dokážete kombinovať všetko.

biele obývacie steny

Najideálnejšou farbou je biela a musíme povedať, že v súčasnosti je aj veľmi trendová. Nie len, že sa postará o dokonalé svetlo v miestnosti, ale bude ideálnym podkladom pre ostatné veci. Môžete  k nej dokúpiť luxusnú tapetu s originálnym vzorom, alebo vybrať sýtejšiu farbu inej steny. Dokonca nebudete mať problém ani s vašou aktuálnou korkovou podlahou. Biela farba je jednoduchá a pritom elegantne luxusná.

Osvetlenie nie je len doplnkom

Pokiaľ máte farebné variácie za sebou, môžete sa pustiť do výberu vhodného osvetlenia. Nezabudnite však na to, že osvetlenie už nie je len jedným doplnkom v strede miestnosti. Dnešný moderný dizajn sa doslova hrá s jeho rozmiestnením.

luxusné obývacie steny

Svoje funkcie asi najviac využije pri osvetlení nábytku do predsiene, ale samozrejme, že v modernej obývacej izbe bude správnym doplnkom. Pokiaľ máte veľkú miestnosť, nebojte sa do nej aplikovať zaujímavé svietidlo, ktoré zaujme svojim dizajnom a možno aj veľkosťou. V prípade malého priestoru si naopak vyberajte tie menšie , ale nezabudnite na celkový štýl miestnosti.

Náš TIP na interiérové osvetlenie

Svietidlo Jamie

Svietidlo Metalic

Svietidlo Tuxon

Cena: od 180.00 €

Cena: od 15.00 €

Cena: od 110.00 €

Ladenie a správne kombinácie

V každom jednom interiéri je dobré vyberať prvky, ktoré sa môžu opakovať. Znamená to, že môžete použiť jeden vzor na závesoch a vankúšoch sedacej súpravy, alebo si vybrať rovnakú farbu sektorového nábytku. Veľmi dobrým materiálom je v poslednej dobe úplet, ktorý sa tiež používa na poťahy. Nikdy to však s kombináciami nepreháňajte a radšej neumiestňujte v ich okolí nič iné.

Zdroj foto: nabytokmarmex.sk

  • Kategórie

Podobné články