Aj exteriéru by ste mali venovať dostatočnú pozornosť. Zaobstarajte si spoľahlivé postreky na buriny, kvalitnú dlažbu na terase a dobrú bránu.

Aj exteriéru by ste mali venovať dostatočnú pozornosť. Zaobstarajte si spoľahlivé postreky na buriny, kvalitnú dlažbu na terase a dobrú bránu.

Reklamný článok - 21. apríla 2016 - 4202. zobrazení

Krásne uprataný byt / dom nezaručí pekné bývanie. Ak sa nepostaráte o exteriér domácnosti, pekný dojem môže byť razom fuč. Ako sa starať o exteriér domácnosti? Povieme si. Poradíme vám ako si skrášliť terasové priestory, na ktorých budete cez letný čas tráviť viac času ako cez zimné mesiace. Ďalej si povieme o kvalitných postrekoch, ktoré zabránia burine, aby sa rozšírila po vašom pozemku a následne si povieme niečo o bránach, ktoré zabránia nepovolaným osobám vstup na váš pozemok.

Exteriérová dlažba, ktorá sa nezničí

Priestory na terase bývajú útočiskom takmer každého člena vašej rodiny. Skúste im spríjemniť pobyt v týchto priestoroch. Nielen izby v interiéri musia mať šmrnc. Nechajte zažiariť aj vašu terasu a vymyslite nejaký nový nápad, ako ju oživiť. Ak by ste chceli oživiť svoju starú terasu, skúste zavolať murára, pre ktorého nebude problém osadiť travertínovú dlažbu. Skvelý dizajn a nadčasovosť sú veľkým plusom práve tejto dlažby, ktorú si klienti najčastejšie dávajú na terasu alebo okolo bazéna. Tento moderný nádych sa vám určite bude páčiť. Travertín má sám o sebe dlhú životnosť, je mrazuvzdorný a protišmykový. Má všetky vlastnosti, ktoré by mala mať tá najlepšia exteriérová dlažba.

Kvalitné hnojivá a postreky na buriny

plantain-476851_960_720

Buriny spôsobujú problémy každému, kto býva na dome. Ak máte pri dome záhradku a chcete sa zbaviť burín, nečakajte na nič. Pripravte si silné postreky proti burine, ktoré ju zničia skôr, ako narátate do päť. Nezabúdajte, že akonáhle trošku zanedbáte starostlivosť o trávnik alebo o ornú pôdu, burina sa tam objaví a začne ničiť všetko okolo seba. Zanedbávať starostlivosť o úrodu vás môže výjsť neskôr draho. Chcete prísť o celú úrodu kvôli nepríjemnej burine?

Posuvné, samonosné alebo krídlové brány

fence-511925_960_720

Nielen dobré vchodové dvere vedia zabezpečiť vašu domácnosť pred vniknutím nepovolaných osôb. Dôležité je myslieť aj na kvalitné oplotenie vášho pozemku, ktoré zabezpečí chránenie vášho súkromného majetku. Vyhnite sa tomu, aby ste museli naháňať zlodeja záhradného krbu alebo novej záhradnej hojdačky. Zabezpečte si bránu s automatickým motorom Somfy, ktorá nedovolí vstúpiť nikomu inému ako vám.

  • Kategórie

Podobné články