Aké sú výhody sprchových a masážnych boxov?

Aké sú výhody sprchových a masážnych boxov?

Reklamný článok - 19. apríla 2017 - 4011. zobrazení

Popri vaniach a sprchových kútoch sa sprchové boxy často ani nedostanú k slovu. Obrazne povedané. Pritom ich prítomnosť v kúpeľni má niekoľko výhod a zďaleka tak nie sú popri tradičných kúpeľňových doplnkoch len chudobným príbuzným. Poďme si teda o ich pozitívach povedať viac.

sprchové boxy

Obkladanie či iné stavebné zásahy nie sú potrebné

Toto je veľká výhoda sprchových boxov. Tvoria totiž jeden celok, ktorý sa dá do kúpeľne „vložiť“ či vybrať celkom jednoducho. Stačí pripojenie na odpad, teplú a studenú vodu a je vybavené.

Sprchové masážne boxy

Moderné sprchové boxy sú preto nie len ideálnym riešením v prípade, že sa nechcete púšťať do rozsiahlej rekonštrukcie kúpeľne, ale aj vtedy, ak rekonštrukciu plánujete a hľadáte dočasné riešene ako sa umývať.

Alternatíva, s ktorou si môžete dopriať skvelú masáž

Masáž je skvelou úľavou pre ubolené svaly a telo. Ponúka uvoľnenie nie len po fyzickej, ale tiež mentálnej stránke. Medzi vôbec najstaršie typy masáže sa zaraďuje hydromasáž, ktorá skvele uľavuje bolestiam kĺbov, svalov a prospieva celkovej revitalizácii organizmu.

JEREMY 150 Well sprchovací masážny box

Sprchové masážne boxy vám všetky spomínané výhody dokážu poskytnúť a nemusíte kupovať nič naviac! V ich základnej výbave dostanete masážne trysky, hornú sprchovú hlavicu aj ručnú sprchu, v niektorých prípadoch aj vybavenie v podobe parných trysiek a masáže nôh.

Toto by ste pri sprchovaní nečakali

Myslíte si, že vás sprchový box nemá čím prekvapiť? A čo ak by sme vám prezradili, že moderné masážne boxy sú vybavené rádiom a reproduktormi? Niektoré dokonca s možnosťou pripojenia CD prehrávača. To ale nie je všetko! Ak si zvolíte správny typ, k dispozícii budete mať aj osvetlenie a pripojenie na telefón.

JEREMY 150 Well sprchovací masážny box

Sprchové masážne boxy vám prosto dajú viac ako len obyčajné sprchovanie. Najlacnejšie sprchové či masážne boxy začínajú pri cenách už od hranice 300€.

Zdroj/foto:    WellMall s.r.o.

  • Kategórie

Podobné články