Ako na dokonalú rekonštrukciu kúpeľne?

Ako na dokonalú rekonštrukciu kúpeľne?

Reklamný článok - 16. apríla 2015 - 8043. zobrazení

Rekonštrukcia kúpeľne je pre byt a jeho obyvateľov vždy malá-veľká pohroma. Týždeň, niekedy viac, niekedy menej, mať rozbombardovaný byt, a prežiť bez možnosti osprchovať sa vo vlastnom, je nepríjemné. Prosiť susedov, či by ste sa nemohli u nich osprchovať, alebo chodiť na plaváreň len kvôli sprchám, začne byť otravné hneď po prvom dni. Preto urobte rekonštrukciu tak, aby vás vynovená kúpeľňa mohla rozmaznávať a vynahradila vám tak tie šedivé vlasy, ktoré vám spôsobila počas jej prerábania.

Kúpeľňa má tri hlavné dominanty, na ktorých výbere by ste si mali dať obzvlášť záležať.

Prvou dominantou sú kachličky, tie vám udrú do očí hneď, ako otvoríte kúpeľňové dvere. Preto ich vyberajte tak, aby vám ten úder nespôsobil monokel. Dnes trendy kúpeľňových obkladačiek diktujú farby sivá, zemitá či metalické odtiene. Tmavšie farby, ktoré vytvoria urban alebo industry štýl. Druhou dominantou je umývadlo s vodovodnou batériou. Ak máte hranaté umývadlo, potom aj dizajn vodovodnej batérie by mal byť v hranatom štýle. Ponúkame vodovodné batérie, ktoré sa budú ideálne dopĺňať s umývadlom.

sink

Poslednou, treťou, dominantou je sprchový box alebo ak vám rekonštrukcia kúpeľne dala poriadne zabrať a chcete sa rozmaznávať, vyberte si relaxačnú kabínu. Je to masážny box, ktorý trochu vyzerá ako vesmírna raketa, ale vášmu telu ponúkne relax, po ktorom masáže a wellness centrá nebudete tak skoro potrebovať. Teda ak niekedy vôbec. Tedá, kúpeľňa je takmer rekonštruovaná. Ale ešte jeden tip na záver.

wellness

Ak si radi v sprche spievate a váš partner vám večne vyčíta, že toto zavýjanie besného kojota odmieta počúvať, môžete to vyriešiť tak, aby bol kojot sýty a koza celá. Gecon acoustic je ekologická doska, ktorá zabezpečí, aby vytie kojota nebolo počuť cez steny. Budete si môcť spievať najhlasnejšie, ako viete, „Walking on sunshine“a nikomu to nebude prekážať. Teraz vám v dokonalej rekonštrukcii kúpeľne už nič neprekáža.

  • Kategórie

Podobné články