Ako priniesť prírodu do spálne?

Ako priniesť prírodu do spálne?

Reklamný článok - 14. septembra 2017 - 4618. zobrazení

Nemusíte spať tesne pod širákom, aby ste sa dostali bližšie k prírode. Prírodu môžete vniesť priamo do spálne. Zbavte sa umelých materiálov a do spálne umiestnite masívny nábytok, ovčiu vlnu, 100% bavlnu a ďalšie prírodné materiály.

Masívny nábytok robí miestnosť teplou a útulnou

Máte radi prírodnú vôňu dreva? V tomto prípade uprednostnite masívny nábytok pred laminátom. Masívny nábytok vyzerá pekne, je známy svojou dlhou životnosťou, možnosťou opravy, pevnosťou a peknou vôňou. V spálni sa odporúča masívny nábytok viac ako kdekoľvek inde, pretože je vhodný pre alergikov kvôli svojmu 100% prírodnému zloženiu. Predovšetkým im totiž môžu lepené drevotrieskové dosky spôsobovať  nežiaduce alergické reakcie. Z masívu môžete usporiadať celú spálňu. Môžete mať plávajúcu drevenú podlahu, pevnú drevenú posteľ alebo dokonca celú spálňu z masívneho nábytku. Chybu nespravíte s masívnymi nočnými stolíkmi, ani drevenými šatníkovými skriňami. Čím viacej masívneho nábytku do spálne umiestnite, tým dlhšie vám bude voňať po dreve.

RUSTIKÁLNA SPÁLŇA BORN – DUB ANTICKÝ

100% Ovčia vlna vás udrží v teple aj v najväčšej zime

Čo vás udrží aj v najväčšom chlade? Garantovaná 100% ovčia vlna. Pokiaľ máte radi teplučko či trpíte zlým krvným obehom, nemala by vám v spálni chýbať. Z ovčej vlny si môžete do spálne obstarať prikrývky, vankúše alebo hrejivú termopodložku na matrac. Na škodu nie je ani umiestnenie ovčích vĺn na podlahu pred posteľ, ktoré oceníte predovšetkým pri vstávaní z postele v zime.

SPÁLŇA RICHIE – BÉŽOVÁ / HNEDÁ

Bavlna je najobvyklejší materiál v spálni

N bavlnu v spálni nedáte dopustiť? Máte doma bavlnené obliečky, posteľnú bielizeň, deky aj prikrývky? Tak to sa vám vôbec nedivíme! 100% bavlna je príjemná na dotyk, priedušná a dobre absorbuje vlhkosť. Milujú ju bežný užívatelia, ale najmä alergici. Bavlna im nespôsobuje podráždenie kože.

Okrem masívneho dreva, bavlny a 100% ovčej vlny môžete do spálne pridať viac prírodných materiálov – prírodný kaučuk alebo kokosové vlákno v matracoch. Práve v nich nájdete aj zložky rastlín – ricínový olej, sójový olej, aloe vera a ďalšie.

  • Kategórie

Podobné články