Ako si spríjemniť chvíle v kuchyni

Ako si spríjemniť chvíle v kuchyni?

Reklamný článok - 2. júna 2016 - 3164. zobrazení

Rozmýšľate nad tým, ako si spríjemniť chvíle strávené v kuchyni? Ak nie, radi vám s tým pomôžeme. Čo je lepšie ako spoločné stolovanie s celou rodinou a pochutnávať si na dobrom jedle?

stylovebyvanie.sk_tescoma_sk_01
Fondue SIESTA, pre 6 osôb

Tým pravým orechovým by mohlo byť kvalitné fondue. Stačí rozdať vidličky, zapáliť horák, sviečku alebo gél a namáčať kúsky jedla do voňavého kotlíku. Tescoma pre vás dokonca pripravila kompletné fondue súpravy, vrátane náhradných vidličiek, plynových horákov alebo gélov. V ponuke je Fondue Siesta pre 6 osôb, alebo čokoládové Fondue Gustito, ktoré by mohlo byť ideálnou zámienkou na detskú oslavu alebo romantický večer.

stylovebyvanie.sk_tescoma_sk_02
Čokoládové fondue GUSTITO, pre 4 osoby

Ďalším nápadom by mohla byť výroba domáceho jogurtu. K tomu však potrebujete kvalitný jogurtovač, ktorý zabezpečí ľahkú a rýchlu prípravu tohto produktu. Jogurtovač Bambini je na to ako stvorený, obsahuje až 6 dóz s termobrašnou, kam môžete jogurty následne uskladniť. Jogurty tam zrejú prirodzeným spôsobom vďaka účinnej termoizolačnej vložke. V prípade, že máte chuť na studené potešenie, dózy je vhodné dať do chladničky alebo mrazničky. Naopak nie sú vhodné na čistenie v práčke a sušičke, stačí ich vyčistiť vlhkou utierkou. Ako grátis dostanete k jogurtovaču aj návod na prípravu domácich jogurtov.

Čas v kuchyni si môžete spríjemniť aj podávaním nápojov. V tomto prípade je kúzlo skryté v hrnčekoch. Práve moderné hrnčeky vám môžu dokázať, že samotný nápoj nie je všetko. Záleží aj na tom, odkiaľ ho pijete. Práve vďaka moderným hrnčekom ako Allegro a Crema môže byť pitie kakaa, kávy a čaju také, ako nikdy predtým. Vyznačujú sa moderným tvarom, príjemnými a jednoduchými líniami, navyše majú ušká tak pohodlné, že ich budete držať v ruke s potešením. Tak čo, využijete naše rady, ako si spríjemniť čas v kuchyni?

stylovebyvanie.sk_tescoma_sk_03
Porcelánové hrnčeky Allegro Fruits
  • Kategórie

Podobné články