Ako si vybrať montážnu firmu a dodávateľa materiálu ak chcem sklenené dvere

Ako si vybrať montážnu firmu a dodávateľa materiálu ak chcem sklenené dvere

Reklamný článok - 6. februára 2017 - 4616. zobrazení

Plánujete montovať sklenené dvere do bytu, domu alebo do kancelárie? Radosť a celkový dojem z tohto elegantného riešenia vám môže pokaziť neodborná montáž alebo nekvalitné komponenty. Je teda dôležité vybrať si správneho dodávateľa aj montážnu firmu.

Rovnako dôležité ako dvere sú aj komponenty

Sklenené posuvné dvere sa môžu stať nie len praktickým ale aj moderným a štýlovým kúskom v interiéri. Aj keď vizuálne pútajú najviac pozornosti samotné dvere, nemej dôležité sú aj komponenty. Načo vám budú krásne, elegantné sklenené dvere ak nebudú plne funkčné a manipulácia s nimi bude náročná?

Rovnako dôležité ako dvere sú aj komponenty

Ak chcete posuvné dvere, ktoré vám budú spoľahlivo slúžiť pekných pár rokov, mali by ste vyhľadávať overených a kvalitných dodávateľov ako je napríklad www.kraussro.sk. Táto firma sa úzko špecializuje na výrobu a predaj komponentov pričom má dlhoročnú tradíciu a práve takéto typy dodávateľov by ste mali vyhľadávať. Skúsení odborníci vám dokážu poradiť pri výbere, montáži a ponúknuť posuvný systém dverí, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám a predstavám.

Dostupnosť komponentov

Skôr ako sa definitívne rozhodnete pre niektorého z dodávateľov preverte si aj dostupnosť náhradných dielov, resp. komponentov. Súčasťou posuvných dverí sú aj silikónové tesnenia, vodiace lišty, krycie profily, úchyty a pod. Aj tie najkvalitnejšie komponenty sa ale časom opotrebujú a je dobré vedieť, že s ich výmenou nebudete mať problémy.

 vodiace lišty, krycie profily, úchyty

Dodávateľ a montážna firma

Výber správneho dodávateľa je prvým a veľmi dôležitým krokom na ceste za vašimi novými sklenenými dverami. Ako už bolo spomínané, hľadajte firmy, ktoré sa špecializujú na výrobu a montáž skla a teda aj sklenených dverí. Teda pokiaľ si potrpíte na kvalitu a dlhú životnosť. Rozhodovať by ste sa nemali podľa ceny, pretože aj keď nájdete lacného dodávateľa v konečnom dôsledku môžete prerobiť. Nízka cena sa totiž môže odraziť na kvalite skla aj komponentov. Náhradné diely a výmena môžu byť finančne aj časovo náročná záležitosť.

Dodávateľ a montážna firma

To ale neznamená, že to najdrahšie je automaticky aj najlepšie. Ideálne je vyhľadať si viacero dodávateľov, požiadať o cenovú ponuku a porovnávať nie len cenu alebo dobu dodania. Dodávateľské firma neraz poskytuje aj montáž svojich produktov alebo vám dokáže nejakú firmu odporučiť. Ak si na montáž vyberáte firmu sami pýtajte sa, či má skúsenosti s montážou vami vybraného typu a značky posuvných dverí.

Hľadajte referencie

poskytuje aj montáž svojich produktov

Dobre spravíte, ak vyhľadáte rôzne diskusie na webových stránkach, ktoré sa zoberajú touto témou. Môžete tak získať cenné informácie, ktoré využijete pri výbere dodávateľa aj montážnej firmy. Názory ľudí, ktorí už majú skúsenosť s firmou alebo dodávateľom o ktorom uvažujete vám pomôže rozhodnúť sa správne. Je pravda, že každý z nás má iné predstavy a nároky, ale pokiaľ je prevažná väčšina skúseností negatívna, asi to nebudete chcieť riskovať ani vy. O svoje skúsenosti sa po úspešnej, alebo menej úspešnej realizácií môžete podeliť aj vy, aby ste pomohli pri rozhodovaní aj ostatným.

Zdroj/foto:   www.kraussro.sk

  • Kategórie

Podobné články