Asymetrická vaňa prezentuje kúpeľ ako umenie

Asymetrická vaňa prezentuje kúpeľ ako umenie

Reklamný článok - 8. apríla 2014 - 2426. zobrazení

Kombinácia plynulosti a elegancie s modernosťou a pohodlím je práve to, čo robí z vane Juliet to pravé pre vašu domácnosť či hotely, ktoré vedia oceniť luxusný kúpeľ. „Samostatne stojaca vaňa Juliet bola nedávno predstavená spoločnosťou MTI ako súčasť kolekcie Boutique a odlišuje sa svojimi plynulými krivkami a netradičným tvarom‟, hovorí Audrey Newsomeová, ktorá v spolupráci so šéfom dizajnu spoločnosti MTI, Russelom Adamsom, vaňu vytvotila. Inšpirovala sa antickými miskami, ktoré vyzerajú netradične, a evokovali v nej niečo mimoriadne.

vana-projekt

To, čo robí túto vaňu výnimočnou je, že tým ako sa mení váš uhol pohľadu, sa vo vašich očiach mení aj jej tvar. Jej tvar sa skrátka dokáže premieňať. Z určitého uhla predstavuje symbol pre nekonečno (∞) a jej prispôsobivý tvar sa dokonale hodí potrebám moderného človeka, no aj tak si zachováva tradičnosť,

hovorí Newsomeová. Vyrobená je z organického a neuveriteľne trvácneho materiálu s názvom „solid stone‟, ktorý si dala firma MTI patentovať. Vaňa Juliet je dostupná ako obyčajná vaňa, alebo ako vzdušná vírivka, a má zabudovanú podnožku a pochrómovaný odtok.

juliet-tub-dizaj

  • Kategórie

Podobné články