Bazén vyrobený z kontajneru

Bazény z prepravných kontajnerov

Redakcia - 23. októbra 2018 - 6539. zobrazení

Snáď každý majiteľ rodinného domu by chcel mať vo svojej záhrade bazén. Niektorí snívajú o olympijskom bazéne, iní zas o maličkom bazéne, ktorého kúpa by ich finančne nezruinovala. Zdá sa, že bazény z prepravných kontajnerov sú optimálnou voľbou.

Bazény z prepravných kontajnerov

Kanadská firma Modpools vyplnila dieru na trhu s bazénmi, a to v skutku inovatívnym a štýlovým spôsobom. Bazény z prepravných kontajnerov sa v zahraničí stávajú horúcim trendom.

Originálny vzhľad za ktorý si však priplatíte

Spoločnosť Modpools vyrába svoje bazény výlučne z prepravných kontajnerov. Tieto bazény však nie sú lacnou záležitosťou. Cena závisí od veľkosti bazénu a pohybuje sa v rozmedzí od 14 500 € až do 34 850 €.

Netreba však zabúdať na to, že cena „kontajnerových“ bazénov je priamoúmerná ich kvalite, funkčnosti a v neposlednom rade ich originálnemu vzhľadu.

Bazén z prepravného kontajneru

Špecifikom bazénov vyrábaných z prepravných kontajnerov je tzv., „okno“, ktoré je súčasťou každého „kontajnerového“ bazénu. Toto okno je viditeľným bez ohľadu na to, či je bazén umiestnený na zemi alebo naopak zabudovaný v zemi.

Bazény z prepravných kontajnerov: funkčnosť a kvalita nadovšetko

Bazény z prepravných kontajnerov sú v súčasnosti nesmierne populárnymi. Najväčšej popularite sa tešia predovšetkým v Kanade a v USA. Za ich popularitou však nestojí len originálny a štýlový vzhľad, ale predovšetkým ich multifunkčné využitie.

Multifunkčné najmä preto, že v letných mesiacoch si môžete zaplávať v studenej vode a naopak v zimných mesiacoch sa môžete príjemne zohriať v teplej vode.

Multifunkčné bazény z kontajnerov

Manuálna regulácia teploty vody v „kontajnerových“ bazénoch je teda jednou z ich najväčších predností. Spokojní majitelia tak nedisponujú len originálnym bazénom vyrobeným z prepravného kontajneru, ale zároveň aj vírivkou…

Výhody „kontajnerových“ bazénov:

  • Originalita a netradičný vzhľad
  • Multifunkčnosť, resp., manuálna regulácia teploty vody
  • Údržba
  • Rôzne možnosti umiestnenia

Nevýhody "kontajnerových" bazénov:

  • Cena
  • Dostupnosť

Spoločnosť Modpools síce dodáva svoje "kontajnerové" bazény po celom svete, avšak samotná cena dopravy sa odvíja od cieľovej lokality, napr., cena za dopravu bazénu vyrobeného z prepravného kontajneru do Európy sa môže vyšplhať do astronomických výšok.

Zdroj/foto: Modpools

  • Kategórie

Podobné články