Bojíte sa vymeniť nábytok?

Bojíte sa vymeniť nábytok?

Reklamný článok - 17. apríla 2015 - 6507. zobrazení

Ukážte mi svoj byt a ja vám poviem, kto ste.

Hoci si to mnohokrát neuvedomujeme, byt dokáže o nás prezradiť veľa vecí. Skúsené oko by po prehliadke vášho bytu dokázalo vytvoriť  pomaly kompletný psychoanalytický profil. Preto je dôležité, aby ste si pri nakupovaní nábytku a zariaďovaní bytu vyberali jednotlivé kúsky, ktoré vás skutočne vystihujú. Nie preto, aby bol váš psychoanalytický profil presný, ale preto, aby ste sa vo svojom byte cítili dobre a domácky.

wall

Ako vložiť do bytu kúsok seba? Nábytkom a doplnkami. Nemusíte sa báť experimentovať s jednotlivými kúskami. Ak skombinujete nábytok rôzneho typu či štýlu nemusí to vždy pôsobiť ako päsť na oko od Tysona. Ak zladíte vaše zariadenie bytu do harmonického celku, vôbec neprekáža, ak je stôl z iného časové obdobia ako pohovka a každá zo stoličiek je iného tvaru či farby. Aj zdanlivo na prvý pohľad chaotické kombinácie dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru bytu, ktorá bude odrážať vašu osobnosť. A čo, že si niektorí ľudia budú myslieť, že váš byt zariaďoval blázon. Nemusí vás to zaujímať, vám sa to páči a cítite sa vo svojom byte príjemne.

sofa

Ak neobľubujete experimentovanie s nábytkom a zariadením bytu a máte radi súčasné trendy a dizajn, potom sa toho pri nakupovaní držte. Ak chcete nový nábytok do obývačky, nezháňajte príborník od starej mamy a skrinky na blšom trhu. Moderné obývacie steny sú pre vás jasnou voľbou. Pustíte do svojej obývačky svieži vánok, ktorý jej zaručí príjemný facelift.

fireplace

Ak sa vám bude nová obývacia stena zdať príliš prázdna a neosobná, zaplňte ju vecami, ktoré máte radi. Sošky mačiek, cédečká či dvdéčka, pokojne si tam môžete dať aj knihy známej autorky, ktorú máte tak radi. Čokoľvek, čo dodá vášmu bytu vzhľad, ktorýsi vy predstavujete. Budete tam bývať predsa vy a nie ostatní, ktorí na veľa vecí, čo sa týka vášho bytu, môžu mať iný názor. Netrápte sa ním, buďte sám sebou.

  • Kategórie

Podobné články