Dekorácie vytvárajú tú pravú atmosféru

Dekorácie vytvárajú tú pravú atmosféru

Reklamný článok - 17. novembra 2016 - 11564. zobrazení

Dekorácie majú dôležitú funkciu v interiéri, vďaka nim dokážeme vytvoriť tú pravú atmosféru domova. Sú doplnkovým prvkom, ktorý dizajnovo dotvára zariadenie a nábytok v domácnosti. Priestor sa tak maximálne zútulní, zmiznú prázdne steny, či prázdne miesta na policiach. Zdá sa vám váš interiér nejaký fádny, prázdny a nábytok už stojí na svojom mieste? Tak je ten pravý čas začať dekorovať!

Dekorácie môžu byť naozaj rôzne, môžu to byť nástenné kovové doplnky v tvare rôznych trofejí, sošky, kuchynské doplnky, svietniky a podobne.

Luxusné dekorácie do obývačky

Azda najväčšie množstvo dekorácií dokáže absorbovať obývacia izba. Či už sú to prázdne nástenné police, alebo priestor na skrinkách, efektne sa dajú doplniť a oživiť dizajnovými soškami. Medzi luxusné dekorácie môžu patriť aj otočné kreslá do obývačky. Tie dokážu vyplniť aj prázdne miesta v knižniciach, či regáloch. Obľúbené sú sošky či iné suveníry z cestovateľských výletov, ktoré dokážu vyvolať pozitívne emócie spojené s tou ktorou destináciou. Vďaka nim sa dotvára pozitívna atmosféra domova. Ak je súčasťou obývacej izby komoda alebo príborník, sú ideálne na vystavenie masívnych svietnikov, alebo dizajnových váz. Vázy plné čerstvých kvetov dokážu nádherne oživiť každý priestor.

Luxusné dekorácie do obývačky

Dizajnové dekorácie do kuchyne

Okrem obývačky je to kuchyňa a jedáleň, ktoré sú viac ako vhodné na „vyzdobenie“ dekoráciami a doplnkami. Medzi štýlové súčasti kuchyne môžu patriť aj nerezové drezy. Okrem toho, že dotvoria priestor, sú vo väčšine prípadov aj funkčnými doplnkami. Napríklad misa na ovocie vám vyčaruje romantické zátišie na vašom stole a okrem máte kde uskladniť ovocie. Alebo vám malá dizajnová miska poslúži na cukríky, či vianočné pečivo. V kuchyni majú svoje miesto aj nádoby na chladenie šampanského alebo vína a malé dizajnové stojany na fľaše. Dôležiťosť kuchynských doplnkov je nepopierateľná.

Dizajnové dekorácie do kuchyne

Dekorácie majú svoje dôležité miesto v každom interiéri. Najviac sa využívajú v obývačkách, ale sú to aj kuchyne a jedálenské priestory. Nezabúdajte však ani na chodby, či podesty na schodiskách. Sú to miesta, ktoré sú nevyužívané a vo väčšine prípadov pôsobia prázdne. Oživte si ich nástennou dekoráciou, prípadne do rohu umiestnite malý dizajnový stolík so zaujímavým doplnkom.

Zdroj/foto: ikuchyne.sk

  • Kategórie

Podobné články