Virtuálna hra farieb

Dulux Visualizer – Virtuálna hra farieb

Reklamný článok - 25. júla 2016 - 5184. zobrazení

Aplikácia Dulux Visualizer prináša maľovanie izieb do novej digitálnej dimenzie. Vďaka nej si s mobilným telefónom alebo tabletom v ruke ľahko virtuálne navrhnete novú podobu vášho domova. Buďte kreatívny a vyberajte z širokej palety farieb. V reálnom čase uvidíte náhľad nových kombinácií priamo na displeji inteligentného zariadenia. Svoj návrh vyfoťte alebo nahrajte do panoramatického videa a nový vzhľad izby môžete hneď prebrať s priateľmi na sociálnych sieťach.

Maľovanie izieb je predovšetkým o zábavnom hraní sa s farbami.

Pohlaď na zaujímavo vymaľovanú izbu by nám mal vykúzliť úsmev na tvári. Podobne by sme si mali užívať i samotný výber odtieňov. Aplikácia Dulux Visualizer prináša nielen dávku inšpirácie, ale aj možnosť experimentovať a nebáť sa odvážnejších farieb alebo ich kombinácií, hovorí Martin Brodský, Senior Brand Manager Dulux.

vybirate-si-barvu-jak-s-jistotou-vybrat-tu-spravnou-barvu

Výber farby už nie je problém
Globálny prieskum agentúry Ginger Research, realizovaný pre spoločnosť Akzo Nobel Coatings v apríli 2016 na vzorke 9 152 respondentov pochádzajúcich celkovo z 10 krajín, ukázal, že 30 % zákazníkov si pred maľovaním snaží predstaviť, ako bude vybraná farba na stene vyzerať a celých 39 % zákazníkov preberá voľbu odtieňu s kamarátmi a rodinou pred tým, než si farbu kúpi. Práve preto Dulux prichádza s inovatívnou aplikáciou Visualizer. Tá umožní nielen previesť vaše predstavy do virtuálneho sveta, ale tiež ich rýchlo a jednoducho ukázať kamarátom.

Dulux_Visualizer_2

„Okrem natáčania panoramatických videí a ich zdieľania na sociálnych sieťach dokáže aplikácia Dulux Visualizer rozpoznať odtiene a farebné kódy z akéhokoľvek predmetu v interiéri i exteriéri,“ vysvetľuje Martin Brodský a dodáva: „Vďaka tomu užívatelia ľahko zladia už existujúce farebné odtiene z ich domova s budúcou maľbou. Aplikácia im navyše odporučí produkt, ktorý je pre ich miestnosť najvhodnejší.“

Dulux Visualizer 3

Stiahnite si aplikáciu zdarma
Aplikácia Dulux Visualizer bola vytvorená pre operačné systémy iOS a Android a je dostupná v českom jazyku. Stiahnete si ju zdarma na App Store alebo Google Play pod názvom Dulux Visualizer CZ a môžete začať tvoriť. Nebojte sa farieb a hrajte sa s nimi v súlade s dizajnom vašich izieb. Pridajte sa tak k desiatim miliónom užívateľov, ktorí si jej „zahraničnú sestričku“ už stiahli.

Zdroj/foto: Dulux

  • Kategórie

Podobné články