Elegantnú ochranu proti vtieravému hmyzu Vám zabezpečia rolovacie siete

Elegantnú ochranu proti vtieravému hmyzu Vám zabezpečia rolovacie siete

Reklamný článok - 19. júna 2015 - 4570. zobrazení

Zabezpečte si domov aj proti nezvaným hosťom z radov hmyzieho sveta a užite si teplé letné dni s kontaktom prírody. Najjednoduchšou cestou, ako si užívať tieto dni s otvorenými oknami, je namontovať na francúzske okná, klasické okná či dvere siete proti hmyzu.

V dnešnej dobe existuje celá rada funkčných systémov so sieťami. Ponuka pod značkou MINIROL sa skladá z:

  • pevných sietí,
  • posuvných sietí,
  • rolovacích sietí,
  • integrovaných rolovacích sietí
  • a tiež z dizajnových plisé sietí.

Vždy je potrebné sa zamyslieť aký typ bude spĺňať Vaše požiadavky a na aký typ okna ho chcete použiť. Každý systém má svoje špecifické riešenie a obmedzenie.

Zabezpečte okná a dvere

V tomto článku sa zameriame skôr na rolovacie systém okenných a dverových sietí. Tento systém je vhodný do dverí aj do okien, kde sa nepredpokladá, že by mala sieťka zostať na okne stále (napr. Zimná sezóna, umývanie okien atď.). Rolovacie systém Vám umožňuje kedykoľvek sieťku „odpratať“ do boxu, čo Vám uľahčí jej uskladnenie.

SITE-dverni-01

Rolovacie siete proti hmyzu značky MINIROL sú ponúkané v prevedení okenné (horizontálne) a dverové (vertikálne) rolovacie siete.

Rozmerové variácie u okenných sietí, ktoré sme schopní deklarovať činní 500 – 1800 mm do šírky a 500 – 2400 mm do výšky.

U dverových sietí sa tieto rozmery rozdeľujú v závislosti na type rolovacích sietí. U jednoduché siete sa dostávame na hodnoty od 500 – 1400mm šírky a 500 – 2600 mm výšky. Ak sa budeme zaujímať o veľkosti u dvojitej dverovej siete, dostaneme sa na hodnoty 600 – 2500 mm na šírke a 500 – 2600 mm na výške. Akýkoľvek atypický rozmer týchto sietí je nutné skonzultovať s dodávateľskou firmou.

Kvalitný materiál a pohon

dverove-siete

Rolovacie siete značky MINIROL, sú ponúkané na pružinový pohon. Zaistenie proti zrolovania späť do boxu zaisťuje u okenných sietí zámok umiestnený na koncovom profile siete, ktorý sa pri zídenia do koncovej spodnej polohy uzamkne do vodiacich líšt a tým nás chráni pred spätným zrolovaním. U dverových sietí proti hmyzu je použitý magnet na koncovom profile, ktorý sa prichytí do protiľahlej vodiacej lišty.
Všetky siete ponúkané pod značkou MINIROL sú vyrábané z kvalitného sklo-vlákna potiahnutého PVC vrstvou. Farebné variácie sú vykonané vo farbách čiernej a šedej. Jednotlivé druhy sieťovín sú ponúkané vo viacerých variantoch prevedení. Napríklad: neviditeľná „INVISIBLE“, zosilnená „PETSCREEN“ – odolanie sieťoviny proti poškodeniu vašimi domácimi miláčikmi. Cena rolovacej siete sa odvíja podľa zvoleného typu rolovacej siete, rozmeru a ďalších faktorov vášho výberu.

Zdroj foto: minirol.sk

  • Kategórie

Podobné články