Harmónia za dverami vašej spálne

Harmónia za dverami vašej spálne

Reklamný článok - 11. mája 2018 - 4248. zobrazení

Každý z nás si praje, aby práve miestnosť, v ktorej trávime až jednu tretinu života, spĺňala naše požiadavky. Miestnosť, v ktorej spávame, by v nás mala navodiť pocit pokoja a mala by byť zariadená tak, aby sme si v nej dokázali po náročnom pracovnom dni dostatočne oddýchnuť. Vytvorte si harmonické prostredie za dverami vašej spálne. Naše rady vám v tom pomôžu.

Masívna posteľ s kvalitnými matracmi

Z hľadiska feng šuej by spálňa nemala byť umiestňovaná oproti kúpeľni a zároveň by nemala by byť v blízkosti vchodu. Na čo však musíte klásť väčší dôraz? No predsa na matrace.

Z ponuky manželských postelí, ale aj jednolôžkových si vyberajte pevné masívne postele. Čo sa týka matracov, vyberajte si kvalitnejšie taštičkové matrace. Z ponuky matracov sú najkvalitnejšie, najpevnejšie a prispôsobia sa vášmu spánkovému režimu. Výhodou týchto najvyhľadávanejších a najkvalitnejších matracov je najmä uvoľňovanie svalového napätia počas oddychu.

vyberajte si kvalitnejšie taštičkové matrace

Ak chcete, aby vám tento matrac čo najviac vydržal, odporúčame vám vystavovať ho silným mrazom a cez letné mesiace ho dávajte na priame slnko. Roztoče nemajú príliš radi mráz a slnko.

Okrem toho si nezabúdajte matrace pravidelne každý týždeň vysávať. Roztoče sa totiž živia zvyškami kože a ak ju z matracov nebudete odstraňovať, roztoče sa vo vašich matracoch rýchlo rozmnožia.

Ideálne teploty v každom ročnom období

Harmóniu za dverami vašej spálne nevytvoríte, ak budete mať v spálni nedýchateľný horúci vzduch. V letných mesiacoch regulujte slnečné žiarenie práve peknými závesmi na mieru. „Obyčajné“ žalúzie vám v tomto prípade nebude stačiť. Určite ste si v posledných rokoch všimli, aké extrémne horúce letá sú u nás na Slovensku.

Závesy v spáľni

Udržiavajte si optimálnu teplotu v spálni v každom ročnom období. V lete vetrajte pred siedmou hodinou rannou a v zime tiež. V lete nie je slnko také horúce a v zime zase okolie vášho domova nie je také zadymené ako v neskorších dopoludňajších hodinách.

Vytvorte si čo najlepšie podmienky na spánok a zariaďte si spálňu nie podľa najnovších aktuálnych trendov, ale zariaďte si ju minimalisticky, funkčne, nadčasovo.

Zdroj/foto: fotkyzadarmo.sk, e-matrac.sk

  • Kategórie

Podobné články