Hojdacie závesné ležadlo

Hojdacie závesné ležadlo

Reklamný článok - 5. februára 2014 - 2983. zobrazení

Francúzsky dizajnér Daniel Pouzet vytvoril jedinečný relaxačný hojdací salónik „The Swingrest“ (Swing = húpanie, rest = odpočinok) pre značku Dedon. Je to prvý výtvor, ktorý bol vyrobený v Dedon Island resort, v Siargao na Filipínach, kde vysoké a silné stromy tiahnúce sa nad hladinou rieky umožňujú bezpečné zavesenie a pokojné miesto pre relaxáciu.

dedon-swingrest-hojdacka

Architekt Pouzet čerpal inšpiráciu z vysokých stropov v jednej z ich postavených vil v danom rezorte. Obrovský pletený kôš, v ktorom sa nachádza salónik bol zapožičaný z jeho predchádzajúcej tvorby nazvanej „The Nestrest“ a spolu s pohodlným matracom a vankúšmi poskytuje priestor na oddych pre viacerých ľudí. Ideálne je zavesiť si ho na terasu alebo verandu, no v prípade priestranného domu si ho môžete zavesiť aj vo vnútri.

pleteny-kos

Veľakrát sa stáva, že si ho ľudia kupujú do svojich domov či vil, ktoré sa nachádzajú pri vode. Nájdu si pevný strom, ktorý prečnieva nad hladinu a využijú ho na upevnenie svojho visiaceho ležadla. Ako však môžete vidieť aj na obrázkoch svoje čaro to má nielen nad vodou, no i v príjemnom lesíku neďaleko jazera.

visiace-lezadla

Pokiaľ sa vám páči jeho dizajn a štýl, no nemáte odvahu či nemáte priestor na to, aby ste ho si ho niekam povesili, môžete ho využiť aj bez toho. Tento relaxačný salónik môžete pokojne položiť na zem, či už do voľnej izby s pekným výhľadom alebo na terasu za vašim domom.

zahradne-sedenie

  • Kategórie

Podobné články