Interiér od SHOOTFACTORY

Interiér od SHOOTFACTORY

Redakcia - 4. marca 2014 - 8926. zobrazení

SHOOTFACTORY patrí medzi popredné a renomované agentúry vo Veľkej Británii. Keďže ponúka priestory pre fotografovanie, natáčanie hudobných videoklipov, filmovanie v krajinách ako Španielsko, Maroko či Francúzsko veľa jej klientov pochádza aj zo zahraničia.

industrialny styl

SHOOTFACTORY má bohaté skúsenosti s manažmentom a produkciou v zahraničí. Vie zabezpečiť lokalitu, ubytovanie, prenajíma pracovné priestory. Cieľom agentúry je podporovať filmárov a producentov, aby sa dostali von z Londýna a presadili sa vo svete.

chilloutarea

K nášmu článku prikladáme fotky, ktoré predstavujú jeden z ponúkaných priestorov tzv. MC Motors (London E8). Z fotografií môžete doslova cítiť atmosféru, ktorá sála z každého kúta miestnosti. Na prvý pohľad sa zdajú ako priestory starej továrne, ktorá už dávno doslúžila, no keď si začnete všímať jednotlivý nábytok a drobné detaily, máte pocit akoby ste sa preniesli do starých čias, do 60tych či 70tych rokov. Celkový dojem dotvárajú aj tehlové steny, oceľová konštrukcia siahajúca až k stropu, veľké reflektory na stojanoch či iné doplnky, pri ktorých sa určite pýtate, odkiaľ ich dizajnéri vytiahli.

motorbikerally

 

5

 

4

 

2

 

3

  • Kategórie

Podobné články