Je toto ešte trendy?

Je toto ešte trendy?

Reklamný článok - 18. apríla 2015 - 3752. zobrazení

Prídete domov po náročnom dni v práci domov a jediné, čo vám môže zlepšiť náladu je výhra vášho obľúbeného futbalového tímu. Dnes sa hrá Liga majstrov a v hre je veľa. V chladničke na vás už týždeň čakajú orosené fľašky s pivom. Sadnete si na gauč, zapnete telku a začnete si otvárať pivo. Fľašu otvoríte o čosi prudšie, ako ste chceli a pivo začne peniť a vytekať na gauč. Super! Už len toto vám chýbalo. Pivo vsiaklo do sedačky, aby ste to vyčistili, musíte ísť hľadať handru a čistiaci prostriedok. Práve vtedy ale váš tím dáva gól a vy z kúpeľne počujete iba vzrušený hlas komentátora. Pokazený celý večer.

sedacka-nevada

Nestalo by sa to, keby ste mali kožený gauč–išli by ste iba po papierovú utierku, pivo utreli a nezmeškali gól. Aj toto je jedna z výhod, prečo si zaobstarať do domácnosti kožené sedačky. Ďalšou výhodou je, ak máte domáceho miláčika, nebudú sa na sedačku lepiť chlpy. A to je pre milovníkov mačiek skvelá správa. Ak máte obavy, že vám kožená sedačka na slnku popraská, môžete na ne zabudnúť. Kvalitnej koži slnečné žiarenie neprekáža, ak chcete predĺžiť jej životnosť, stačí kožu impregnovať alebo natrieť špeciálnym prípravkom, ktorý ju ošetrí.

chesterfield-sedacka

Ak sa chystáte pozerať futbal s väčšou partiou kamarátov, aby ste ich všetkých usadili, istotne sa nevyhnete presúvaniu nábytku vo vašej malej obývačke. V tomto prípade je dobré mať sektorový nábytok Black Red White, vďaka ktorému máte reorganizovanie obývačky hotové skutočne do pár minút. Veď ste silní chlapi, nebude to pre vás problém a blížiaci sa úvodný hvizd zápas vám dodá potrebnú energiu.

furniture-iberia-livingroom

O sektorovom nábytku i kožených sedačkách sa hovorí, že už vyšli z módy. Nie je to však pravda, pretože tieto kúsky nábytku sú tak výnimočné, že v kurze neprestanú byť nikdy. Tretím do partie je tatranský profil, o ktorom sa tiež hovorí, že je nemoderný. Ale omyl! Tento dekoračný profil taktiež neplánuje vyjsť z módy. Má svoje miesto predplatené na dlhé roky dopredu nielen v chatách ale aj v bytoch, domoch či kanceláriách. Nedajte sa pomýliť výstrelkami módy.

Zdroj foto: najlepsinabytok.sk

  • Kategórie

Podobné články