Kombinujte, zostavujte, zdieľajte a vyberajte tie NAJ dvere!

Kombinujte, zostavujte, zdieľajte a vyberajte tie NAJ dvere!

Reklamný článok - 26. novembra 2013 - 3609. zobrazení

Moderná doba si žiada jednoduchosť, zrozumiteľnosť a ľahkú dostupnosť. Tradičný český výrobca interiérových dverí, spoločnosť SOLODOOR a.s., preto svojím zákazníkom poskytuje na internetových stránkach solodor.cz šikovnú aplikáciu na výber a zostavenie vhodného modelu dverí vrátane povrchu, presklenia, zárubne či kovania. Naviac, navrhnuté dvere je potom možné nahrať do vizualizačného programu a vidieť ich tak v reálnom prostredí vlastného interiéru.

Už nemusíte zložito listovať v katalógu a zamestnávať svoju predstavivosť tým, ako by asi také či onaké dvere vyzerali u vás doma. Na internetových stránkach firmy solodoor si jednoducho a rýchlo navrhnete interiérové dvere a zárubne podľa vašich predstáv, aby štýlom zapadli do vášho interiéru.

Šikovný konfigurátor pomôže v orientácii v širokej škále radov a jednotlivých modelov dverí, zvládne nakombinovať povrchovú úpravu aj farebné vyhotovenie spolu s najvhodnejším presklením.

Potom stačí už len navoliť technické parametre, ako je rozmer, zvoliť pravé alebo ľavé dvere a ku všetkému ešte hodiace sa zárubne a konfigurátor vyobrazí skompletizované dvere spolu s cenou vybratej zostavy.

Aby ste takto zostavené dvere mohli vyskúšať aj priamo vo vašom interiéri, je na stránke k dispozícii ešte program na vizualizáciu – stačí nahrať fotografiu vybranej miestnosti a vložiť do nej zostavené dvere aj so zárubňami a na obrazovke počítača ihneď uvidíte, či zvolený model ladí s vaším interiérom, alebo či si žiada ešte nejaké úpravy. Vyberať je možné ale aj z 8 už prednastavených interiérov, v ktorých môžete farebne meniť a kombinovať dvere, podlahu i steny.

dvere-interier

Obe aplikácie sú prepojené, a tak je možné ľahko meniť ako modely či dezény dverí, tak aj farby a typy interiérov. Konfigurátor zobrazí taktiež presnú cenu celej zvolenej zostavy a ponúkne možnosť dvere a zárubne ihneď v spoločnosti SOLODOOR elektronicky objednať. Ďalšou alternatívou je tlač vybratej zostavy a návšteva jednej z partnerských predajní spoločnosti, ktorých zoznam nájdete taktiež na internetovej stránke. Pokiaľ si ešte nie ste výberom dverí úplne istí, môžete vami vytvorenú vizualizáciu odoslať e-mailom známym alebo zdieľať prostredníctvom Facebooku a konzultovať ju s priateľmi.

  • Kategórie

Podobné články