Kráčajte s aktuálnymi trendmi a vynovte si interiér vášho domova

Kráčajte s aktuálnymi trendmi a vynovte si interiér vášho domova

Reklamný článok - 13. februára 2018 - 8310. zobrazení

Každý raz túži po zmene. Po určitom období, u každého je to individuálne, sa nám interiér nášho domova zunuje. Hľadáme inšpirácie nielen v časopisoch, ale aj na internete, ako si interiér nášho milovaného domova trošku vynoviť, zmodernizovať. Kráčajte s aktuálnymi trendmi a vynovte si interiér vášho domova napríklad aj takto.
Vôňa dreva v interiéri
Ak sa chceme pokochať prírodou, vôňou dreva, musíme chodiť do prírody. Príroda v nás evokuje pokoj, ticho, tak prečo si ju nepriniesť aj do interiéru? Okrem drevených originálnych podláh vám odporúčame pozrieť si ponuku drevených obkladov. Najviac vás určite zaujme pekný tatranský profil. Tatranský profil, ktorý sa môže hrdo pýšiť titulom „ kvalitný slovenský“ váš domov zmení na nepoznanie. Váš interiér bude vyzerať krajšie, útulnejšie a budete mať pocit, ako by ste boli ďaleko od civilizácie niekde v horách na horskej chate.

Vôňa dreva v interiéri

Zamilujte sa do tatranského profilu aj vy. Získa si vás práve tým, že mu nevadia akékoľvek výkyvy počasia, teplôt a jeho montáž zvládnete aj bez pomoci skúsených robotníkov. Tento tatranský profil vynikne na stene za obývacou stenou, poprípade na strope.
Prirodzené svetlo a umiestnenie lámp
Ak nedisponujete príliš veľkým bytom, miestnosti potrebujete opticky zväčšiť, presvetliť. Odporúčame vám v tomto prípade dlhé záclony nahradiť za kratšie, v detskej izbe kúpiť svetlejšie detské koberce a do obývačky dokúpiť pár tienidiel. Prirodzené svetlo je ale najdôležitejšie, preto vám odporúčame vyťahovať žalúzia a odostierať závesy.

Prirodzené svetlo

Investujte do kvalitnejších a šetrnejších LED žiaroviek. Pri posteli majte z každej strany kvalitné tienidlo. V obývačke umiestnite vedľa sedačky jednu stojacu lampu.
Nové dekoračné prvky
Ak máte pocit, že váš nábytok potrebuje trošku oživiť, ale zároveň vám ho je ľúto vyhodiť, pretože stále plní svoju funkciu, skúste vymeniť nábytkové kovania a na tento nábytok umiestňujte nové dekorácie. Odporúčame vyberať skôr menej dekorácií. Vyberajte ich premyslene, pretože jednotlivé dekorácie musia spolu ladiť a nesmú vytvoriť mix štýlov a materiálu.
Konkrétne vašu obývaciu izbu a spálňu vynovíte/ zmodernizuje kúpou nových diek a dekoratívnych vankúšov. Kombinujte jednofarebné dekoratívne vankúše so vzorovanými – s kvetovanými vzormi, s geometrickými tvarmi.

Nové dekoračné prvky

Na konferenčný stolík, ale i na jedálenský stôl si kúpte keramickú, poprípade krištáľovú vázu so Swarovski krištáľmi, do ktorých budete pravidelne dávať nové čerstvé kvety. Ak sa vám nechce do týchto váz kupovať čerstvé kvety, kúpte si, resp. nájdite si v prírode vŕbové halúzky, na ktoré môžete kedykoľvek vešať kúpené drevené/ slamené/ papierové dekorácie.

  • Kategórie

Podobné články