Kúpeľňové doplnky – šperky pre vašu kúpeľňu

Kúpeľňové doplnky – šperky pre vašu kúpeľňu

Reklamný článok - 4. apríla 2016 - 4548. zobrazení

Každá kúpeľňa, či už s vaňou, sprchovým kútom alebo kombináciou vane a sprchového kúta sa dá vylepšiť rôznymi špeciálnymi kúpelňovými doplnkami, ktoré prispievajú k zvýšeniu pohodlia.

Drobné doplnky ako misky na odkladanie mydla, zásobníky na tekuté mydlo, vešiaky a háčiky na zavesenie uterákov, osušiek, oblečenia a všetkého možného, stojany a poličky na zubné kefky a pasty – to všetko býva súčasťou dizajnových kúpeľňových konceptov, ktoré sú dizajnérmi navrhnuté tak, že v rámci konceptov maximálne ladia s dizajnom hlavných kúpeľňových zariaďovacích prvkov – vane, umývadla a sprchového kúta.

sprchovanie

Ale čím si vyšperkovať vaňu alebo sprchový kút? Možnosti tu sú.

Do vane si učite nainštalujte mäkký vaňový podhlavník, ktorý vám spríjemní kúpeľ i relaxáciu vo vani.

vanacampanula2(1)

Veľmi praktickou výbavou vane i sprchového kúta sú držadlá, ktoré ocenia nielen vaše deti a seniori. Držadlá zaistia bezpečný pohyb pri vstupe do vane, pri vstávaní a sadaní. Na ľahšie vstávanie sú ideálne jedno či dve držadlá zladené s dizajnom vane. Držadlá vám budú oporou aj pri sprchovaní v sprchovom kúte.

Bezpečnosť v sprchovom kúte, vo vani i na podlahe kúpeľne zaistí aplikácia bezpečnostných samolepiacich pások a štvorčekov, ktoré zabránia prípadnému pošmyknutiu na mokrom povrchu.

Skvelým pomocníkom pri sprchovaní sú aj praktické skladacie sprchové sedadlá, ktorými môžete vylepšiť nový aj starší sprchový kút. Sprchové sedadlá majú nosnosť až 150 kg, a dajú sa namontovať aj mimo sprchový kút.

ovo_b_orange

Ak ste skutočný wellness maniak, kúpeľňu si môžete vyšperkovať aj rádiom, CD prehrávačom, alebo stojanom na tablet, umiestneným na bezpečnom mieste.

RAVAK vana FREEDOM Best of luxusni interier Image 2014

Exkluzívnou výbavou vane je aj hydromasážny systém so vzduchovými alebo vodnými tryskami, s možnosťou doplnenia o chromatoerapiu – podhladinový svetelný systém pre terapiu farebným svetlom, ktorý každý kúpeľ premení na rozprávkový zážitok a vašu kúpeľňu na exkluzívne rodinné wellness.

Zdroj/foto: RAVAK

  • Kategórie

Podobné články