Kúpeľňový nábytok nakupujte u odborníkov

Kúpeľňový nábytok nakupujte u odborníkov

Reklamný článok - 29. januára 2016 - 5487. zobrazení

Aj pre skúseného architekta môže byť náročné zladiť kúpeľňový nábytok s ostatným vybavením kúpeľne. Ak si potrpíte na dizajn, vyhýbajte sa pri návrhu kúpeľne kombináciám kúpeľňového nábytku a ostatného vybavenia kúpeľne od rôznych výrobcov.

Vyberte si radšej z ponuky špecializovaných firiem, ktoré ponúkajú riešenia celej kúpeľne v podobe dizajnových kúpeľňových konceptov.

Tieto koncepty ponúkajú zariadenie kúpeľne od vane, sprchového kúta, umývadla, vaňových zásten, sprchových dverí, toalety, bidetu, vodovodných batérií, doplnkov a zrkadla do kúpeľne, až po kúpeľňový nábytok. Všetko harmonicky dizajnovo zladené tak, aby sa jednotlivé komponenty dopĺňali a zapadali do seba. Využitím kúpeľňových konceptov dosiahnete okrem dizajnového súladu aj efektívne využitie priestoru a úsporu miesta, takže v kúpeľni vznikne dostatok úložných priestorov.

Niektorí výrobcovia kúpeľní sa na ponuku ucelených kúpeľňových konceptov v jednotnom dizajne špecializujú. K priekopníkom kúpeľňových konceptov patrí RAVAK. V ich ponuke nájdete veľmi prepracované koncepty pre riešenie veľmi malých panelákových kúpeľní. Takými sú napríklad koncepty Avokádo a BeHappy, ktoré vďaka asymetrickým tvarom vane a umývadla maximálne zapadajú do priestoru malých kúpeľní.

koncept-avocado03

Dokonalú súhru kúpeľňového nábytku so zariadením kúpeľne ponúkajú koncepty RAVAK Rosa, Evolution, Chrome a koncept 10°. Úložné priestory sú organicky zakomponované do skriniek a poličiek pod umývadlom a sú perfektne zladené s dizajnom jednotlivých tvarov vane, umývadla a sprchovej vaničky.

koncept-rosa02

Dizajn kúpeľňových konceptov Ravak je zladený do posledného detailu, vrátane poličiek, skriniek, držadiel, vodovodných batérií, sprchy a sprchových ružíc. Nechýbajú ani zrkadlá do kúpeľne, odtokové mriežky a vpuste a veľa ďalších drobných kúpeľňových doplnkov.

evolution_sds_x2

Pre väčšie kúpeľne sú navrhnuté kúpeľnové koncepty Classic, Bath Gallery a Praktik, ktoré sa vyznačujú výraznými dizajnovými tvarovými líniami.

classic02

Kúpeľňový nábytok RAVAK je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré odolávajú vlhkosti a uľahčujú údržbu povrchov, takže tento kúpeľňový nábytok nielen dobre vyzerá, ale aj dlho vydrží.

Viac o kúpeľňových konceptoch RAVAK sa dozviete na www.ravak.sk.

Zdroj/foto: RAVAK

  • Kategórie

Podobné články