Kvetinové motívy

Kvetinové motívy, ktoré sú vždy „in“

Redakcia - 3. októbra 2016 - 3814. zobrazení

Motívy kvetov sú univerzálnym doplnkom do každého bytu či domu. Kvety sú súčasťou prírody, prostredia, v ktorom žijeme a bývame. Sú vyjadrením lásky, nehy a romantiky. Práve preto nikdy nevýjdu z módy a vždy budeme trendy, keď budú súčasťou nášho bývania. A navyše kvetinové vzory sú tak univerzálne, že sa dá nimi ozdobiť skoro čokoľvek. Dokonca aj v samotnej móde zažívajú teraz svoj „boom“.

Motívy kvetov

•    Kvetinové vzory na vankúšoch a obliečkach – najjednoduchší a najuniverzálnejší spôsob ako dotvoriť interiér. Skrášlia nielen spálňu, ale aj obývačku, kuchyňu, chodbu…proste akýkoľvek priestor, nakoľko vankúše vieme položiť kamkoľvek.
•    Kvetinové tapety na stenách – súčasný hit. Tapety sú znova po dlhšej dobe „in“ a práve kvetinové a geometrické vzory sú top. Krásne nimi oživíte priestor akejkoľvek miestnosti a vnesú do neho jarný nádych prírody.
•    Potlače na nábytku – tak ako sú obľúbené tapety na stene, tak sú trendy aj na nábytku. Či už na kuchynskej linke, na skriniach, na obývacej stene alebo dokonca na vani, WC a iných doplnkoch kúpeľne, dokonca aj na zrkadlách.

•    Črepníky s kvetinovým vzorom – nielen samotný kvet skrášli priestor, ale aj jeho črepník. Vyskúšajte papierovú techniku decoupage a dáte nový nádych starému črepníku.
•    Sedačky, kreslá  – áno, aj tie môžu mať krásny kvetinový poťah na sebe. Pôsobí to neskutočne romanticky a retro, čo je teraz  v móde.
•    Záclony, závesy – nechce sa vám tapetovať izbu ani nábytok? Kúpte si pekný kvetinový záves do izby a o príjemnú atmosféru v miestnosti máte postarané.
•    Doplnky do bytu – obrazy, rámčeky na fotografie, obrusy, koberce, dekoračné misy, nástenné hodiny a vlastne čokoľvek s kvetinovým vzorom na čo si len pomyslíme. Kvetinový vzor je naozaj všestranne použiteľný.

Doplnky do bytu

Veľmi obľúbeným kvetinovým vzorom v súčasnosti je levanduľa a ruža. Ale zvoliť môžete aj vlčí mak, či rôzne druhy lesných kvetov. Fantázii sa medze nekladú. Spríjemnite si domov a budete mať tak pocit, že máte prírodu uprostred svojho súkromia.

  • Kategórie

Podobné články