Matrace za bezkonkurenčné ceny od Grossmanna

Matrace za bezkonkurenčné ceny od Grossmanna

Reklamný článok - 25. februára 2015 - 3711. zobrazení

Potrebu spať na kvalitný matrac si uvedomujú mnohí z nás. Nie všetci si však môžu do nákupu novej dovoliť investovať akúkoľvek sumu. Aj vy by ste si radi dopriali oveľa lepšie podmienky pre odpočinok a spánok a zaobstarali kvalitný matrac? Ste však obmedzení určitým rozpočtom, ktorý nemôžete prekročiť? Zabudnite na to, že len kvalitný matrac ponúka reklamou omieľané značky a vyjdú vás draho! Stavte na českú tradíciu a nákup priamo u výrobcu.

Nákup u výrobcu sa oplatí oveľa viac!

Na našom trhu je ponuka matracov doslova nepreberná. O to zložitejšie je sa v nej zorientovať. Možno práve ani neviete, že najviac sa vám oplatí nakupovať priamo u výrobcu. O jednom takom vieme! Jedná sa o spoločnosť Grossmann spol. sro, ktorá má svoje vlastné výrobné priestory. Zároveň svoje matrace tiež ponúka, nevyužíva žiadne sprostredkovateľa a teda nie sú ceny navýšené ďalšími distribučnými kanálmi, ako tomu býva v mnohých iných prípadoch. Preto si aj vy môžete zaobstarať vysoko kvalitné a zároveň lacné matrace, bez toho aby ste museli siahať hlboko do vrecka. Tento výrobca uspokojí požiadavky každého z vás.

Kto je český výrobca Grossmann spol. s.r.o.?

Spoločnosť Grossmann spol. s.r.o. sídli na Severnej Morave v Opave a zaoberá sa výrobou zdravotne nezávadných matracov už od roku 1999. Má teda dlhoročnú tradíciu a cenné skúsenosti. Neustále svoje výrobky inovuje o nové, modernejšie a kvalitnejšie materiály, vrátane nových technológií výroby. Všetky výrobky spĺňajú ISO normy, čo je zárukou kvality a sortiment matracov tiež nesie označenie Český výrobok.

Hlavným zameraním spoločnosti je výroba zdravotných matracov v štandardných aj atypických rozmeroch. Môžete si nechať zhotoviť matrace na mieru, či už budete mať špecifické požiadavky na rozmer alebo materiál. A čo je najlepšie? Matrace na mieru sú bez poplatku! Možno si teda navrhnúť takú matrac, ktorá vám bude presne vyhovovať, bez toho aby ste museli vynaložiť ďalšie výdavky navyše. Ponuka spoločnosti zahŕňa tiež ďalšie sortiment venujúce sa zdravému spánku. Nájdete v ňom lamelové rošty, chrániče matracov, anatomické vankúše a tiež nábytok z masívu, ako sú napríklad postele, nočné stolíky, komody či šatníkové skrine.

Spoločnosť Grossmann spol. s.r.o. vybavila matracmi už nespočet domácností, ale taktiež aj ubytovacích zariadení v Slovenskej republike a v zahraničí. Za zmienku určite stojí uvedenie svetovo známeho luxusného Grandhotela Pupp v Karlových Varoch, s ktorým od roku 2011 spolupracuje. Vážení hostia tohto hotela spí práve na Grossmann matracoch.

grossmann

Aké matrace si môžete zaobstarať?

Z ponuky tejto spoločnosti si iste vyberiete. Zahŕňa matrace 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm, vrátane detských matracov. Ako už sme spomenuli, problémom nie je výroba matracov atypických rozmerov podľa vášho želania bez poplatku. Matrace sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov od zahraničných dodávateľov. Sortiment sčíta antibakteriálne, pružinové, taštičkové, latexové matrace, matrace z PUR peny, sendvičové, matrace zo studenej peny, matrace z pamäťovej peny, z kokoslatexu a detské matrace.

Prečo sa oplatí kúpiť matrac u Grossmann spol. s.r.o.?

Nákup novej matrace pri tejto spoločnosti sa vám rozhodne oplatí z týchto dôvodov:

  • poctivý český výrobca s dlhoročnou tradíciou,
  • široký sortiment matracov a ďalších produktov zameraných na zdravé spanie,
  • na výrobu sa využívajú len kvalitné a zdravotne nezávadné materiály,
  • ceny sú bezkonkurenčné,
  • matrace na mieru bez poplatku,
  • dokonalý servis služieb a záruk,
  • poskytuje množstevné zľavy.

Pre predstavu vyberáme niekoľko modelov matracov:

Moderná matrace Ergoflex PUR inovovanej trojvrstvové konštrukcie vyrobená z certifikovaných pien EuroFoam® a Carpenter ®, cena: 98,- €

ergoflex

Vysoko luxusný sendvičový matrac ORTOPEDIC VISCO z pamäťovej peny, cena: 117,- €

ORTOPEDIC VISCO

Latexové matrace sú v súčasnosti tie najluxusnejšie. Na fotografii vidíte matrac XENA zo 100% prírodného latexu kombinovanú s kokosovými vláknami a špeciálnym materiálom Biotex z ovčej vlny, cena: 280,- €

XENA

Kompletnú ponuku môžete zhliadnuť na webových stránkach www.grossmann-matrace.sk.

  • Kategórie

Podobné články