Mobilné domy

Mobilné domy: Alternatívny spôsob bývania, ktorý vás osloví…

Redakcia - 18. decembra 2018 - 26179. zobrazení

Mobilné domy a rôzne iné druhy mobilných priestorov sú v súčasnosti obľúbenými, no predovšetkám alternatívnymi formami bývania. Mobilné domy nie sú len trendovým a alternatívnym riešením pre vaše bývanie. Neželaným pozitívom mobilných domov je, že poskytujú okamžitú záchranu pri rôznych prírodných katastrofách. Okrem iného sa mobilné domy stali obľúbeným spôsobom riešenia administratívnych priestorov rôznych firiem.

Moderné mobilné domy

Čo ste o mobilných domoch nevedeli?

Na súčasnom realitnom trhu nájdete ponuku rôznych typov rodinných domov, ktoré ľuďom značným spôsobom uľahčujú život. Mobilné domy sa začali vyrábať v 80-tych rokoch minulého storočia. Vďaka svojmu riešeniu, mobilite a hlavne možnosti rýchleho využitia bývania sa stávajú čoraz viac obľúbenými a populárnejšími aj v našich končinách.

Mobilný dom

Mobilný dom je pomyselným „stredom“ medzi rodinným domom a karavanom. Ak nechcete zbytočne strácať čas búraním starého, či stavaním nového rodinného domu, ale zároveň nemáte chuť prežiť svoj život v obytnom aute alebo v byte, mobilný dom je pre vás tou správnou alternatívou a možnosťou.

Mobilné domy - úspora

Mobilné domy pomôžu najmä v ťažkých situáciách

Predstavte si, že váš rodinný dom zasiahla povodeň alebo iná prírodná katastrofa a vy nemáte toľko peňazí, aby ste ich vrazili do opráv alebo nebodaj do stavby nového rodinného domu. Našťastie však existujú mobilné domy, ktoré vás neprivedú do bankrotu. Mobilný dom predstavuje možnosť ako vyriešiť otázku bývania v rozumnej cene a kvalite. Kúpa mobilného domu je taktiež vhodnou alternatívou aj pre mladé rodiny, ktoré chcú žiť vo svojom.

Mobilné domy

Mobilné domy sú zaujímavou príležitosťou pre firmy a podnikateľov

Mobilné domy začínajú využívať aj podnikatelia, ktorí svoju firmu a kancelárie chcú prevádzkovať v takýchto alternatívnych budovách. Medzi výhody mobilných domov patrí napríklad značná úspora energií. Výhodou je aj rýchlosť dodania domu, nakoľko dopravenie na miesto trvá do 2 až 7 dní od objednávky.

Mobilný dom

Výhodou mobilných domov je takisto aj komfort, ale aj variabilita, ktoré ponúkajú zákazníkovi luxusné bývanie, kvalitné zateplenie a samozrejme stále žiadúce teplo domova. Pod variabilitou si predstavujeme možnosť navrhnutia si vlastného mobilného domu – podľa svojho vkusu – a jeho následnej výroby na zákazku.

Sú minidomy komfortné?

Viete, čo sú to vlastne minidomy? Ponúkajú minidomy patričný komfort? Čo všetko nájdete v minidomoch a prečo sú v súčasnosti obľubenými?

Sú minidomy komfortné?

Mobilita ako základná výhoda mobilných domov

Jednou z výhod je aj mobilita, ktorá ponúka zákazníkom možnosť pripraveného transportu na miesto, a to bez stavebného povolenia, čo je povedzme si úprimne, veľmi výhodné.

Mobilné domy

Ako máte možnosť vidieť, mobilné domy majú mnoho výhod a už aj v našich končinách sa dostávajú čoraz viac do popredia. O pár rokov budú možno aj u nás samozrejmosťou.

Text: Martina Zvolanská    Foto: Connect-Homes

  • Kategórie

Podobné články