Mobilné domy

Mobilné domy

Redakcia - 23. júla 2016 - 3214. zobrazení

Mobilné domy a mobilné priestory žnú stále väčší úspech zo dňa na deň. Tieto domy poskytujú vhodné riešenie pre bývanie alebo taktiež pri pomoci pri prírodných katastrofách, kde sa dajú využiť hneď. Zároveň sa stali obľúbeným spôsobom riešenia administratívnych priestorov pre rôzne firmy.

mobilne-domy

Čo ste o mobilných domoch nevedeli

Na trhu dodávatelia ponúkajú rôzne typy domov, ktoré ľuďom uľahčujú život. Mobilné domy sa začali vyrábať v 80-tych rokoch minulého storočia. Vďaka svojmu riešeniu a hlavne možnosti rýchleho využitia bývania sa stávajú čoraz viac obľúbenými. Mobilný dom je akýsi stred medzi rodinným domom a karavanom. Ak nechcete zbytočne strácať čas búraním či stavaním, ale zároveň nemáte chuť prežiť svoj život v obytnom aute, mobilný dom je tá správna alternatíva, ktorú podľa názorov rôznych nadšencov neoľutujete.

connect_5_pine_black

Pomôžu najmä v ťažkých situáciach

Predstavte si, že váš dom zasiahli povodne alebo iná prírodná katastrofa a nemáte toľko peňazí, aby ste ich vrazili do opráv alebo nebodaj do stavby nového rodinného domu. Našťastie však existujú už spomínané mobilné domy, ktoré vás neprivedú do bankrotu. Mobilný dom predstavuje možnosť ako vyriešiť otázku bývania v rozumnej cene a kvalite. Takéto domy sú taktiež vhodné aj pre mladé rodiny, ktoré chcú žiť vo svojom, aj keď práve nemajú veľa úspor na svoj nový rodinný dom, ale takisto sa nechcú zadĺžovať a brať vysoké úvery.

connect5_from_connect2

Zaujímavá príležitosť pre firmy a podnikateľov

Mobilné domy začínajú využívať aj podnikatelia, ktorí svoju firmu a kancelárie zabezpečujú v takýchto alternatívnych budovách namiesto toho, aby platili veľké nájomné a mali vysoké náklady na prenájom budov, v ktorých by inak sídlili.

connect5_interior01

Medzi výhody takýchto domov patrí napríklad úspora v podobe šetrenia peňazí z pohľadu nízkych nákladov. Ďalšou výhodou je aj rýchlosť dodania domu, nakoľko dopravenie na miesto trvá do 2 až 7 dní od objednávky. Výhodou je takisto aj komfort, ale aj variabilita, ktoré ponúkajú zákazníkovi luxusné bývanie, kvalitné zateplenie a samozrejme všade žiadané teplo domova. Pod variabilitou si predstavujeme možnosť navrhnutia si vlastného mobilného domu, podľa svojho vkusu a následná výroba na zákazku. Jednou z výhod je aj mobilita, ktorá ponúka zákazníkom možnosť pripraveného transportu na miesto, a to bez stavebného povolenia, čo je povedzme si úprimne, veľmi výhodné.

5series_interior

Ako máte možnosť vidieť, mobilné domu majú mnoho výhod a už aj v našich končinách sa dostávajú čoraz viac do popredia. Možno budú o pár rokov aj u nás samozrejmosťou.

Text: Martina Zvolanská    Foto: Connect-Homes 

  • Kategórie

Podobné články