Ohromujúce kamenné mozaiky

Ohromujúce kamenné mozaiky

Reklamný článok - 4. mája 2015 - 6567. zobrazení

Andreas Kuner a Naomi Zettl sú manželmi a umeleckými kolegami vo firme Ancient Art of Stone (Staroveké umenie z kameňa). Navrhujú a vyrábajú masívne, kamenné mozaiky, predovšetkým ako dekorácie na stenách v interiéri a exteriéri.

andreas-kunert-naomi-zettl

Spolu vytvárajú najkrajšie, najzaujímavejšie a najkomplikovanejšie kamenné steny, ktoré môžete v dnešnej dobe vidieť. Inšpiráciou sú pre nich prirodzené a jednoduché tvary. Kameň – je jeden z najstarších a najodolnejších materiálov, ktorý upozorňuje na nesmrteľnosť, nadčasovosť a tajomstvo prírody.

stone-wall-art-by-andreas-kunert-and-naomi-zettl

Andreas pracuje s kameňom už dvadsať rokov. „Narodil som sa v Montreale, ale moja rodina sa presťahovala do Vermontu do blízkosti The Rock of Ages  – žulového lomu. Fotografie veľkých kameňov, ktoré som videl ako dieťa mám stále vryté v mojej mysli. Môj vzťah a blízkosť ku kameňom ma priviedli k tejto práci.“ hovorí Andreas.

art-of-stone

Prácu Andreasa a Naomi môžete vidieť po celom svete. Na ich internetovom obchode môžete nájsť na predaj limitované, digitálne vytlačené reprodukcie, ktorá mapujú ich najvýznamnejšie a najpopulárnejšie diela.

stone-art-krb

Zdroj/foto: Ancient Art of Stone

  • Kategórie

Podobné články