Ohromujúce zariadenie z prírodného dreva

Redakcia - 14. mája 2014 - 9370. zobrazení

Ako môžete vidieť na obrázkoch, jedná sa o ohromujúci nábytok, ktorý vás zaujme svojím jedinečným tvarom a úžasným sfarbením. Začalo to v roku 2003, kedy agronóm Christiano Ribeiro do Valle, žijúci v Amazonke, prišiel s nápadom využiť potenciál dreva, ktoré sa nachádza v danej oblasti. Založil firmu Tora Brasil, ktorá v januári 2007 získala podľa viacerých kritérií ocenenie za najlepší produkt s minimálnym dopadom na životné prostredie. Spoločnosť používa materiál, ktorý býva v niektorých prípadoch už vyradený ako odpad.

tora-brasil

Vyzdvihujúcim prvkom tohto nábytku je tak kvalitné drevo z lesných oblastí v Brazílii. Jeho úspech vychádza z dizajnu, ktorý odzrkadľuje silu prírody.

mind-blowing-natural-wood-installations

Kvalita a imidž tohto nábytku splní očakávania akýchkoľvek náročných klientov.

Keďže sa jedná o pravé drevo, je vhodný aj pre vonkajšie použitie. Zákazníci si môžu požiadať o záhradný stôl so stoličkami, ktorý skrášli ich terasy, alebo o drevený altánok umiestnený na trávnatej ploche. Nábytok je vyhľadávaný predovšetkým do interiéru. Veľa zahraničných firiem sa rozhodlo s ním oživiť priestory svojich kancelárií. Jeho čaro vynikne v miestnostiach s dostatkom svetla a priestoru, ktorý môže vyplniť a dodať mu nový štýl.

mind-blowing-natural-wood

Foto: Raphael Briest

  • Kategórie

Podobné články