Originálne nápady do vášho rodinného domu

Originálne nápady do vášho rodinného domu

Reklamný článok - 15. júla 2018 - 3809. zobrazení

Každý z nás sa chce určitým spôsobom odlíšiť. Platí to aj v interiérovom dizajne. Snažíme sa nájsť zaujímavé nápady na dekorovanie interiéru, ale chceme vyniknúť – nechceme okopírovať štýl nášho rodinného známeho. Ak túžite vyniknúť, inšpirujte sa týmito naozaj originálnymi nápadmi.

Rozdelenie izieb originálnym spôsobom

Ak preferujete vzdušnosť a nadčasovosť, určite sa vám zapáčilo prepojenie obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. V priestore krásne vynikne krb. Ak chcete priestor rozdeliť bez toho, aby ste použili stavebný materiál, rozdeľte ho originálny spôsobom. Kúpte si knižnicu netypických rozmerov a tvarov, dajte si vyrobiť drevený paraván, alebo sa poobzerajte po japonských stenách. Priestor rozdelia, ale zároveň sa zachová pôvodný účel prepojenia dvoch a viac miestností. Miestnosti pomyselne rozdelíte aj obyčajným kobercom, ktorý umiestnite pod konferenčný stolík v obývačke. Jedáleň a kuchyňu necháte „holú“.

Rozdelenie izieb originálnym spôsobom

Strom ako knižnica

Ak ste milovníkmi kníh, určite oceníte originálne knižnice, ktoré neponúka žiaden nábytkársky dom. Dokážu vám ho vyrobiť šikovní majstri, a to dokonca z kvalitného masívneho dreva. Ak túžite po originálnej knižnici, dajte si vyrobiť knižnicu v tvare stromu. Získate dominantný dizajnový prvok a ešte vám aj dobre poslúži. Udrží väčšie množstvo kníh a krásne vynikne v akomkoľvek moderne zariadenom interiéri. Kvalitné drevo oceníte aj na schodišti, konkrétne vtedy, ak si dáte vyrobiť kvalitný drevený obklad na schody.

Staré truhlice ako úložný priestor

Staré truhlice ako úložný priestor

Ak vám ostali po vašich rodičoch alebo starých rodičoch staré truhlice v zachovalom stave, nevyhadzujte ich. Očistite ich a natrite ich výraznými farbami – najlepšie dominantnou farbou miestnosti, do ktorej ju neskôr dáte. Namaľujte na ňu ľudové vzory, alebo skúste servítkovú techniku. Získate pekný dekoračný prvok a zároveň aj úložný priestor na časopisy, deky, malé dekoračné vankúše.

  • Kategórie

Podobné články