moderne-jedalenske-stolicky

Pochváľte sa moderne zariadenou jedálňou

Reklamný článok - 10. apríla 2018 - 5226. zobrazení

Stretávame sa v nej s celou svojou rodinou a o to viac sa snažíme si ju zariadiť tak, aby sme sa v nej cítili čo najpríjemnejšie. Ak vám záleží na tom, aby jedáleň aj po niekoľkých rokoch očarovala nielen vás, ale aj vaše návštevy, nemixujte rôzne štýly, zariaďte si ju v prírodných farbách a dbajte hlavne na kvalitu materiálu.

Prunus - kuchyne interiéry

Dominantný luxusný jedálenský stôl

Dominantou každej jedálne bude nepochybne luxusný jedálenský stôl spolu s modernými a hlavne materiálovo a farebne ladiacimi jedálenskými stoličkami. Jedálenský stôl by mal byť vyrobený z kvalitného pevného dreva. Takýto stôl vám bude robiť spoločnosť niekoľko desaťročí a zub času sa na ňom v žiadnom prípade neodzrkadlí.

Dominantný luxusný jedálenský stôl

Celkový vzhľad jedálenského stola môžete zmeniť výmenou dekorácií, ako napríklad behúňov na stôl, váz, kvetov. Investujte však do kvalitného dyhovaného jedálenského stola, ktorý svojim vzhľadom skrášli tento priestor a poskytne vám komfort, ktorý pri konzumácii chutných s láskou pripravených pokrmov očakávate. Ak vám môžeme odporučiť, kúpte si rozkladací jedálenský stôl. Žiadna viacpočetná návšteva vás v tomto prípade nikdy nebude môcť zaskočiť.

kuchyňa

Dekorácie, ktorými jedáleň krásne oživíte

Jedálenský stôl vám odporúčame skrášliť ľanovými obrusmi/ behúňmi na stôl s typickými ľudovými výšivkami (modrotlač, čičmanské vzory), krištáľovou vázou a čerstvými kvetmi, ktoré do tohto priestoru prinesú viac svetla a prírody. Ak sa vám čerstvé kvety zunujú, v prírode si natrhajte konáriky (najideálnejšie tie vŕbové) a dajte si ich do vázy na váš jedálenský stôl. Keď tieto konáriky ovešiate krásnymi ručne vyrobenými dekoráciami, ani tá najdrahšia dekorácia v obchode vám tento priestor tak neskrášli ako váza, konáriky a hand made dekoračné predmety.

Výrazný luster

Moderne zariadená jedáleň by mala spĺňať určité štandardy. Základom je pohodlné sedenie, dostatočne veľká plocha jedálenského stola, ale aj dostatočné presvetlenie daného priestoru.

osvetlenie v strede stropu

V jedálni upustite trošku fantázie a nájdite si netypický visiaci luster, ktorý dokonale osvetlí komplet celú plochu jedálenského stola.

Zdroj/foto: kuchyneprunus.sk

  • Kategórie

Podobné články