Poschodová posteľ je štýlové

Poschodová posteľ pre detskú izbu v námorníckom štýle

Reklamný článok - 11. marca 2015 - 16492. zobrazení

Poschodová posteľ je štýlové a vhodné riešenie na maximálne využitie malého priestoru pre viac ľudí. Na druhej strane je to príležitosť ako ozvláštniť detskú izbu v námorníckom štýle, keďže tieto poschodové postele pripomínajú svojim vzhľadom lodné kajuty.

drevena-postel

Tento typ poschodových postelí sa prevažne využíva v detských táboroch, v internátoch alebo hosteloch. Postupne sa poschodové postele stali predmetom záujmu dizajnérov, ktorí nekladú medze svojej fantázií a vytvárajú rôzne atypické, poschodové postele najmä pre deti.

poschodova-postel

Napriek dnešným módnym trendom sa poschodové postele stali sofistikovaným a atraktívnym produktom, ktorý je veľmi užitočným a vhodným doplnkom pre detské izby. Jedným z takýchto produktov sú poschodové postele firmy Del Mar Company z Floridy, ktoré vytvorila v rámci projektu Condo.

poschodova-postel-detska-izba

Dizajnéri použili prírodné drevo, ktoré pôsobí prirodzene krásne v interiéroch zariadených v rustikálnom alebo stredomorskom štýle. Táto poschodová posteľ je v námorníckom štýle s tromi možnými miestami na spanie a veľkým úložným priestorom.

schody-poschodova-postel

Zdroj foto:  Del Mar Company

  • Kategórie

Podobné články