manzelska postel boxspring warren

Postele boxspring — viac než pohodlie

Redakcia - 10. decembra 2018 - 1700. zobrazení

Postele boxspring sa tešia čoraz väčšej obľube. Je to hlavne vďaka ich neodolateľnému, luxusne pôsobiacemu dizajnu a kvalite, ktoré prinášajú dokonalý komfort pre spánok.

Najpredávanejšie Boxspring postele

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Posteľ Modena

Cena: od 670.00 €

Posteľ Novara

Cena: od 553.00 €

Posteľ COMO

Cena: od 650.00 €

Čo sú to boxspring postele?

Boxspring postele alebo kontinentálne postele sa skladajú z viacerých častí. Základ tvorí kvalitný pružinový matrac, ktorý zabezpečuje kvalitné odpruženie postele. Úlohou spodného matraca je okrem toho zabezpečiť cirkuláciu vzduchu pre vrchný matrac.

Vyspite sa kráľovsky! :) www.NovyNabytok.sk

Oba matrace majú 7 zón, ktoré poskytujú ergonomickú podporu pre telo a chrbticu. Matrace sú umiestnené v pevnej konštrukcii rámu postele. Navrchu postele sa nachádza tzv. topper. Má zväčša sendvičovú konštrukciu, snímateľný poťah a vysokú vzdušnosť.

manzelska postel boxspring modena
Manželská posteľ Boxspring 180 cm Modena (s matracmi) Celá špecifikácia...

Táto kombinácia poskytuje dokonalé pohodlie pre váš spánok. Postele boxspring sú vyššie než bežné postele, čo zaručuje pohodlie aj pri líhaní a vstávaní z postele. Väčšina boxspring postelí nemá úložný priestor. Ak je však pre vás tento faktor pri výbere postele dôležitý, na trhu nájdete aj boxspring postele s úložným priestorom.

Dizajn postelí boxspring

Postele boxspring sa vyrábajú v módnych dizajnoch a majú luxusný vzhľad. Sú celočalúnené.

manzelska postel boxspring palermo
Manželská posteľ Boxspring 180 cm Palermo (s matracmi a úl. priestorom) Celá špecifikácia...

Pri kúpe máte na výber z rôznych farieb a materiálov akými sú látka, koža alebo ekokoža. Použité materiály sú príjemné na dotyk a ľahko sa čistia. Výrazné, vysoké čelo postele býva často ozdobené štepovaním, ktoré vytvára zaujímavé a netradičné vzory.

Prečo si vybrať postele boxspring?

Tieto postele doprajú vášmu telu viac než len pohodlie. V týchto posteliach zažijete pocit naozajstného komfortu. Okrem kvality spánku sú postele boxspring aj estetickým prínosom pre moderný vzhľad každej spálne.

manzelska postel boxspring lux
Manželská posteľ Boxspring 180 cm Lux (s matracmi) Celá špecifikácia...

Pri kúpe boxspring postelí však rátajte s vyššou cenou. I keď na trhu nájdete aj lacnejšie modely, dbajte na to, aby ste si vyberali hlavne podľa kvality a svojich preferencií.

Text: Eva Kevická    Zdroj/foto: NovýNábytok.sk

  • Kategórie

Podobné články