Postele boxspring — viac než pohodlie

Postele boxspring — viac než pohodlie

Redakcia - 6. septembra 2018 - 1232. zobrazení

Postele boxspring sa tešia čoraz väčšej obľube. Je to hlavne vďaka ich neodolateľnému, luxusne pôsobiacemu dizajnu a kvalite, ktoré prinášajú dokonalý komfort pre spánok.

Vyspite sa kráľovsky! :) www.NovyNabytok.sk

Čo sú to boxspring postele

Boxspring postele alebo kontinentálne postele sa skladajú z viacerých častí. Základ tvorí kvalitný pružinový matrac, ktorý zabezpečuje kvalitné odpruženie postele. Úlohou spodného matraca je okrem toho zabezpečiť cirkuláciu vzduchu pre vrchný matrac. Oba matrace majú 7 zón, ktoré poskytujú ergonomickú podporu pre telo a chrbticu. Matrace sú umiestnené v pevnej konštrukcii rámu postele. Navrchu postele sa nachádza tzv. topper. Má zväčša sendvičovú konštrukciu, snímateľný poťah a vysokú vzdušnosť.

Čo sú to boxspring postele

Táto kombinácia poskytuje dokonalé pohodlie pre spánok. Postele boxspring sú vyššie než bežné postele, čo zaručuje pohodlie aj pri líhaní a vstávaní z postele. Väčšina boxspring postelí nemá úložný priestor. Ak je však pre vás tento faktor pri výbere postele dôležitý, na trhu nájdete aj boxspring postele s úložným priestorom.

Dizajn postelí boxspring

Postele boxspring  sa vyrábajú v módnych dizajnoch a majú luxusný vzhľad. Sú celočalúnené.

Dizajn postelí boxspring

Pri kúpe máte na výber z rôznych farieb a materiálov ako látka, koža a ekokoža. Použité materiály sú príjemné na dotyk a ľahko sa čistia. Výrazné, vysoké čelo postele býva často ozdobené štepovaním, ktoré vytvára zaujímavé vzory.

Prečo boxspring?

Postele boxspring doprajú vášmu telu viac než pohodlie. V posteli boxspring zažijete pocit naozajstného komfortu. Okrem kvality spánku je posteľ boxspring aj prínosom pre moderný vzhľad každej spálne.

Prečo boxspring?

Pri kúpe boxspring postele však rátajte s vyššou cenou. I keď na trhu nájdete aj lacnejšie modely, dbajte na to, aby ste vyberali hlavne podľa kvality.

Text: Eva Kevická    Zdroj/foto: NovýNábytok.sk

  • Kategórie

Podobné články