manzelska postel boxspring warren

Boxspring postele, viac než pohodlie…

Redakcia - 10. decembra 2018 - 4094. zobrazení

Boxspring postele sa tešia čoraz väčšej obľube. Viete, prečo je tomu tak? Je to hlavne vďaka ich neodolateľnému, luxusne pôsobiacemu dizajnu a kvalite, ktoré prinášajú dokonalý komfort a sú základom pre kvalitný spánok.

Aké sú boxspring postele?

Boxspring postele alebo kontinentálne postele sa skladajú z viacerých častí. Základ postele tvorí kvalitný pružinový matrac, ktorý zabezpečuje kvalitné odpruženie a zaisťuje potrebný komfort. Úlohou druhého (spodného) matraca je zabezpečiť cirkuláciu vzduchu pre vrchný matrac.

Manželská posteľ boxspring

Oba matrace majú 7 zón, ktoré poskytujú ergonomickú podporu pre telo a chrbticu a starajú sa o celkové pohodlie. Matrace sú umiestnené v pevnej konštrukcii rámu postele. Navrchu postele sa nachádza tzv. topper. Má zväčša sendvičovú konštrukciu, snímateľný poťah a vysokú vzdušnosť.

Náš TIP na najpredávanejšie boxspring postele

Tempo Kondela

Tempo Kondela

Tempo Kondela

Boxspring postele megakomfort
Hodnotenie

Cena: od 517.00 €

Boxspring postele Visco
Hodnotenie

Cena: od 599.00 €

Boxspring postele Odysea
Hodnotenie

Cena: od 765.00 €

Aký je dizajn postelí boxspring?

Boxspring postele sa vyrábajú v módnych dizajnoch a majú luxusný vzhľad. Zväčša sú celočalúnené. Pri ich kúpe máte na výber z rôznych farieb a materiálov, akými sú látka, koža alebo ekokoža. Použité materiály sú kvalitné, príjemné na dotyk a ľahko sa čistia. Výrazné, vysoké čelo postele býva často ozdobené štepovaním, ktoré vytvára zaujímavé a netradičné vzory.

Kvalitné boxspring postele

Táto kombinácia použitých materiálov vám bude poskytovať dokonalé pohodlie, ktoré sa odrazí na kvalite vášho spánku. Tento typ postelí je vyšší než sú bežné postele, čo zaručuje pohodlie pri líhaní, ale aj vstávaní z postele. Väčšina boxspring postelí má úložný priestor, ktorý je okrem komfortu a luxusného dizajnu ďalším pozitívom tohto typu postelí.

Sú postele z masívneho dreva vhodné na kvalitný spánok?

Sú postele z masívneho dreva vhodné na kvalitný spánok? Aké výhody so sebou prinášajú postele z masívneho dreva? Prečo sú obľúbenými?

Sú postele z masívneho dreva vhodné na kvalitný spánok?

Prečo si vybrať boxspring postele?

Tento typ postelí dopraje vášmu telu viac než len pohodlie. V týchto posteliach zažijete pocit naozajstného komfortu. Okrem požadovanej kvality spánku, tj. funkčnej stránky, majú boxspring postele aj estetický prínos. Vďaka nespočetnému množstvu typov postelí boxspring si môžete vybrať ten, ktorý najviac vyhovuje vašim preferenciám, a to po praktickej, ale aj estetickej stránke.

Manželská posteľ boxspring

Pri kúpe však rátajte s vyššou cenou. I keď na trhu nájdete aj lacnejšie modely, dbajte na to, aby ste si vyberali hlavne podľa kvality a svojich preferencií. Pravdou však je, že za kvalitný a zdravý spánok sa platí, ale nezabúdajte na to, že sa jedná o dlhodobú investíciu, ktorá odrazí najmä na vašom zdraví…

Text: Eva Kevická    Zdroj fotografií: novynabytok.sk

  • Kategórie

Podobné články