Praktické tipy do novej spálne

Praktické tipy do novej spálne

Reklamný článok - 12. augusta 2018 - 3268. zobrazení

Každý z nás túži mať perfektne do detailov naplánované zariadenie spálne, no žiaľ, málokedy sa plány aj do poslednej bodky zrealizujú. Buď nám spôsobí komplikácie práve finančný rozpočet, alebo zlá dispozícia miestnosti, kedy sme nútení improvizovať.

Ak sa práve chystáte zariaďovať spálňu, nechajte sa inšpirovať našimi praktickými tipmi.

Využitie každého voľného priestoru 

Bez úložného priestoru by sme si spálňu nevedeli predstaviť a práve preto vám navrhujeme jedno praktické riešenie, ako vyriešiť problém s nedostatkom úložného priestoru. Dajte si vyrobiť vstavané skrine na mieru s perfektným posuvným systémom SEVROLL, ktorý sa nezadrháva.

Využitie každého voľného priestoru

Ak sa vám nepáčia takéto skrine, skúste využiť priestor v rohu a kúpte si rohové skrine. Poskytnú vám dostatok úložného priestoru a zároveň vám neukroja až tak veľa miesta v spálni. Pokojne si tak budete môcť dovoliť kúpiť väčší rozmer manželskej postele 200×180 cm.

Priestor na stene a pod posteľou

Využite každý voľný priestor a premeňte ho na úložný. Priestor pod posteľou využite napríklad tak, že si kúpite priesvitné plastové boxy ideálnej výšky a šírky, do ktorých naukladáte menej používané veci, napríklad dekorácie – vianočné, veľkonočné ozdoby.

Priestor na stene a pod posteľou

Okrem šatníkovej skrine môžete pouvažovať aj na závesnými skrinkami. Tie však svoje využitie nájdu skôr v obývačke a najmä v kúpeľni. Závesné skrinky by ste si nemohli dovoliť ani vtedy, ak máte spálňu v podkroví. V tomto prípade by vám možno robili problémy strešné okná z PVC materiálu a šikmé steny.

Čím menej, tým viac

Ak chcete mať krásne a útulne zariadený priestor, kde väčšinou oddychujete, riaďte sa týmto heslom. Spálňa by nemala byť preplnená množstvom dekorácií a ani množstvom skríň. Zvoľte spomínanú vstavanú skriňu, kúpte si pevnú masívnu posteľ, nočné lampy (poprípade jedno tienidlo). To by malo byť všetko. Nedávajte zbytočne veľa dekorácií a na police uložte skôr dva- tri kvetináče s kvetmi.

  • Kategórie

Podobné články