praktické tipy do záhrady

Praktické tipy do záhrady

Reklamný článok - 17. marca 2016 - 5070. zobrazení

Vlastniť úžitkovú alebo okrasnú záhradu znamená veľkú radosť a zároveň nikdy nekončiacu starosť. Aby ste mohli pozbierať plody vášho snaženia, musíte najskôr vynaložiť isté úsilie a čas na údržbu a starostlivosť o trávnik, stromy, rastliny a plodiny. Práve preto sme si pre vás pripravili užitočné a praktické tipy do záhrady.

Človek je tvor činorodý a pokiaľ chce, zvládne toho neuveriteľne veľa aj sám. Vždy je však lepšie mať pri sebe pomocníka, ktorý vás odbremení od namáhavej činnosti a vám tak ostane viac času na to, aby ste sa venovali ďalším potrebným či zábavným činnostiam. Internetový obchod IBO je pre vás presne takým pomocníkom.

Pre váš trávnik vždy len to najlepšie

Po tráve sa behá, na tráve sa leží, o trávu sa treba starať. V e-shope IBO natrafíte na rôzne benzínové kosačky s pojazdom najvyššej kvality, ktoré si perfektne odvedú svoju robotu a ušetria vašu energiu pri kosení. Natiahnutý elektrický kábel vám už nebude prekážať, proste natankujete plnú a vyrazíte. Kvôli maximálnemu využitiu pokosenej trávnatej zmesi odporúčame zadovážiť si ku kosačke aj mulčovaciu sadu.

benzínová kosačka

Obratný a rýchly krovinorez

S kosačkami sa kosí dobre, ale nie všade sa však s nimi dostanete. Riešením sú efektívne krovinorezy s benzínovým či elektrickým pohonom, s ktorými vďaka jednoduchej a ľahkej manipulácii pokosíte aj tie najzarastenejšie a najodľahlejšie kúty vašej záhrady. Ich nízka hmotnosť, priaznivá cena a vysoký výkon robia z krovinorezov stále žiadanejší sortiment medzi záhradkármi a profesionálnymi aj hobby záhradníkmi.

krovinorez

Praktické tipy do záhrady – príprava na siatie

Ak vaša pôda bude dôkladne pripravená, budete do nej môcť zasiať pomyselné „semienko“ úspechu. Kultivátory značky Villager disponujú príjemnou ovládateľnosťou a pri práci poskytujú čo možno najväčší komfort. Poháňané sú motormi rovnomennej značky, ktorých výkon oceníte priamo v akcii. Nezabudnite však ani na doplnky akými sú oborávací pluh alebo vyorávač na zemiaky. S takouto výbavou sa pre vás stane práca vo vašej záhrade zábavou. Ak by ste však hľadali praktické tipy do záhrady po celý rok a podľa konkrétnych mesiacov na našej stránke nájdete aj kalendár záhradkára

  • Kategórie

Podobné články