Praktické tipy do záhrady

Reklamný článok - 17. marca 2016 - 2930. zobrazení

Vlastniť záhradu alebo sad znamená veľkú radosť a zároveň nikdy nekončiacu starosť. Aby ste mohli pozbierať sladké plody svojho snaženia, musíte najskôr vynaložiť isté úsilie a čas na údržbu a starostlivosť o trávnik, stromy a rastliny.

Človek je tvor činorodý a pokiaľ chce, zvládne toho neuveriteľne veľa aj sám. Vždy je však lepšie mať pri sebe pomocníka, ktorý vás odbremení od namáhavej činnosti a vám tak ostane viac času na to, aby ste sa venovali ďalším potrebným či zábavným činnostiam. IBO je presne takým partnerom.

Na trávnik to najlepšie

Po tráve sa behá, na tráve sa leží, o trávu sa treba starať. V eshope Ibo.sk natrafíte na benzínové kosačky s pojazdom najvyššej kvality, ktoré si perfektne odvedú svoju robotu a ušetria vašu energiu pri kosení. Natiahnutý elektrický kábel vám už nebude prekážať, proste natankujete plnú a vyrazíte. Kvôli maximálnemu využitiu pokosenej trávnatej zmesi odporúčame zadovážiť si ku kosačke aj mulčovaciu sadu.

lawn-562552_640

Obratný a rýchly

S kosačkami sa kosí dobre, nie všade sa však dostanú. Riešením sú efektívne krovinorezy s benzínovým či elektrickým pohonom, s ktorými vďaka jednoduchej a ľahkej manipulácii pokosíte aj tie najzarastenejšie a najodľahlejšie kúty vašej záhrady. Ich nízka hmotnosť, priaznivá cena a vysoký výkon robia z krovinorezov stále žiadanejší sortiment medzi záhradkármi a profesionálnymi aj hobby záhradníkmi.

krovinorez

Pripraviť sa, pozor, siať!

Vaša pôda bude pripravená a vy do nej môžete zasiať semienko úspechu. Kultivátory značky Villager disponujú príjemnou ovládateľnosťou a pri práci poskytujú čo možno najväčší komfort. Poháňané sú motormi rovnomennej značky, ktorých výkon oceníte priamo v akcii. Nezabudnite ani na doplnky ako oborávací pluh alebo vyorávač na zemiaky. S takouto výbavou sa pre vás stane práca na roli zábavou.

  • Kategórie

Podobné články