Prečo si zadovážiť tepelné čerpadlo

Prečo si zadovážiť tepelné čerpadlo od spoločnosti IVT, s. r. o.?

Reklamný článok - 22. februára 2017 - 4959. zobrazení

Podobne ako v prípade automobilov, aj u tepelných čerpadiel platí, že na trhu pôsobí niekoľko „garážových“ predajcov. Ako automobil, tak tepelné čerpadlo si často vyžaduje vstupnú investíciu presahujúcu 3 000€. Ale pozor, medzi jednotlivými značkami a typmi čerpadiel sú obrovské rozdiely.

Rovnako, ako by ste si nekúpili malé dvojdverové auto v prípade, že máte veľkú rodinu a potrebujete prevážať väčšie náklady, nie je vhodné si kupovať napr. tepelné čerpadlo vzduch/vzduch v situácii, kedy potrebujete aj v tých najväčších mrazoch spoľahlivo vykurovať nehnuteľnosť s väčším počtom menších miestností.

Najlepšie tepelné čerpadlo

Nižšie vám povieme prečo si ako partnera pre kúpu a inštaláciu tepelného čerpadla vybrať spoločnosť IVT, s.r.o., distribútora švédskych tepelných čerpadiel značky IVT.

Výhody spolupráce so spoločnoťou IVT, s.r.o.:

vysoká špecializácia – predáva len tepelné čerpadlá a žiadne iné zdroje tepla

dlhoročné skúsenosti – vďaka 24 rokom na trhu vie, ktoré riešenia fungujú a čo klientom doporučiť. Tepelné čerpadlá IVT nájdete vo viac ako 11 000 domácnostiach!

dôraz na úspory – namiesto najnižšej ceny preferuje cenovú výhodnosť a dlhú životnosť

starostlivosť o zákazníka – ponúka najdlhšie záruky na tepelné čerpadlá na trhu, rovnako ako inštaláciu všetkých druhov tepelných čerpadiel (vzduch/voda, vzduch/vzduch, vetrací vzduch/voda, zem/voda, zem/vietor, voda/voda zo studne, voda/voda z vodnej plochy)

certifikáty – najlepšie tepelné čerpadlá IVT získali známky kvality Q a pravidelne víťazia v nezávislých spotrebiteľských testoch.

der na trhu – firma sa zameriava na technologické novinky, ktoré uvádza na trh vždy o niečo skôr ako ostatní dodávatelia.

Viac informácií o vhodnosti jednotlivých typov tepelných čerpadiel pre váš konkrétny prípad vám je k dispozícii v tomto sprievodcovi výberom tepelného čerpadla.

Typy tepelných čerpadiel

Ak zvažujete o tom, že by ste si do vašej nehnuteľnosti kúpili tepelné čerpadlo ako zdroj teplého vzduchu či dokonca aj teplej vody, neváhajte kontaktovať obchodného zástupcu IVT, s.r.o. vo vašom regióne.

Zdroj/foto: IVT, s. r. o.

  • Kategórie

Podobné články