Pri nákupe dverí obdržíte kl’učku ZADARMO!

Pri nákupe dverí obdržíte kl’učku ZADARMO!

Reklamný článok - 19. mája 2014 - 3744. zobrazení

Premýšľate nad novými dverami do vášho domu či bytu? Zamerajte svoj výber napríklad práve na novinky od spoločnosti SOLODOOR, s nimi budete mať totiž vážne šťastie. Tradičný výrobca dverí a zárubní totiž nadeľuje svojim zákazníkom k dverám modelového radu RAINBOW alebo PRESI kľučku ZADARMO. Pokiaľ si nevyberiete z ponuky lakovaných dverí, je pre vás pripravená ešte akcia 2+1 ZADARMO na dvere a zárubne v unikátnom štruktúrovanom povrchu SOLO 3D imitujúcom drevo. Akciové ponuky SOLODOOR platia v priebehu mája a júna 2014.

Želáte si dvere biele alebo vo farbe dúhy?

Počas mája a júna 2014 obdržíte od spoločnosti SOLODOOR k nákupu dverí PRESI alebo RAINBOW kľučku ALEXIS – R ZADARMO. Vyberať môžete hneď z niekoľkých modelov radu PRESI, ktorý otvára dvere hravej originalite: spája totiž klasickú bielu farbu s decentnou drevinovou potlačou. Pruhy, prúžky alebo kocky na bielom podklade premenia dvere v akejkoľvek miestnosti na neprehliadnuteľný interiérový prvok. Aj napriek tomu, že sa jedná o ekonomický variant, nechýba dverám PRESI originálny nápad a vkus.

SOLODOOR_RAINBOW 11 Cappuccino

Pokiaľ fandíte farbám, nechajte sa inšpirovať dúhovým radom SOLODOOR RAINBOW. K modernému interiéru farby patria, tak prečo ich nepreniesť na interiérové dvere? Tie je naviac dostať hneď v piatich trendových odtieňoch: cappuccino, antracitová sivá, čínska červeň, petrolejová modrá a piesková žltá. Lakované dvere RAINBOW je možné vyberať v úprave s horizontálnym a vertikálnym frézovaním, dverami plnými či s presklením. Nedeliteľnou súčasťou sú potom obložkové zárubne v rovnakom trendovom odtieni.

Autentická štruktúra dreva u vás doma

SOLODOOR_STYL 17_Solo 3D_Dub přírodní

Akcia 2+1 ZADARMO sa vzťahuje na dvere a zárubne spoločnosti SOLODOOR, ktoré sú v ponuke v unikátnom štruktúrovanom povrchu SOLO 3D. Pri skorej objednávke je možné veľmi výrazne ušetriť: kúpou aspoň dvoch kusov dverí a jednej zárubne s povrchom SOLO 3D získate túto zárubňu ZADARMO. Pri kúpe šiestich výrobkov sú to už dve zárubne ZADARMO a tak ďalej… Navyše získate do vášho interiéru dvere a zárubne v unikátnej úprave SOLO 3D, ktorá dokonale imituje skutočnú štruktúru dreva na pohľad aj dotyk, navyše je veľmi odolná proti mechanickému poškodeniu, vlhkosti alebo vyblednutiu. Úžasný kvalitný povrch SOLO 3D môžete zvoliť hneď v niekoľkých modelových radoch SOLODOOR, napr. v SOLO PREMIUM COLLECTION ide o rad VERTIGO, SONET, ELEGANT, EXCELENT či SIMA. Na výber je zo siedmich podarených 3D autentických imitacií dreva, zahrnuté sú dreviny ako tuzemské, tak aj exotické.

  • Kategórie

Podobné články