Pripravte sa na jeseň a zútulnite si svoju spálňu čo najskôr

Pripravte sa na jeseň a zútulnite si svoju spálňu čo najskôr

Reklamný článok - 17. septembra 2018 - 1525. zobrazení

Jeseň nám už klope na dvere a väčšina z vás sa už teší na ten okamih, kedy si bude môcť vytiahnuť jesenné dekorácie, ktoré domácnosť „pripravia“ na príchod jesene – najfarebnejšieho ročného obdobia. Vzhľadom na farebnosť tohto ročného obdobia vám odporúčame kombináciu viacerých výrazných farieb, predovšetkým však oranžovej, žltej, zelenej, bordovej.

Ako prvou miestnosťou začnite spálňou. Pohodlie v spálni si vytvoríte aj pomocou dobrej tieniacej techniky, teplých diek a samozrejme aj množstvu vankúšov.

Kvalitné tienenie spálňového priestoru

Aj keď nám o mesiac začne slnko zapadať oveľa skôr ako teraz, potrebujete kvalitné tienenie okien, ktoré vám vytvorí intímčo a zabráni zvedavým susedom pozerať vám do miestnosti, kde bežne nevoláte návštevy. Ku kvalitnému tieneniu nepochybne patria okrem žalúzií aj rolety.

Kvalitné tienenie spálňového priestoru

V súčasnosti sú veľmi obľúbené plissé rolety EASY CLICK. Sú to vlastne moderné skladacie žalúzia, ktoré sa vyrábajú aj na strešné okná. Ak máte spálňu v podkrovných priestorov, pokojne si budete môcť dovoliť túto značku plissé roliet.

Cez leto navyše potrebujete spoľahlivé tienenie, cez ktoré neprenikne žiaden neželaný slnečný lúč, a toto plissé rolety spĺňajú. Oceníte ich aj teraz na jeseň, kedy vám poskytnú dostatok súkromia v miestnosti, kde budete svietiť už popoludní.

Huňaté deky a vankúšiky

Na jeseň vám odporúčame mať v spálni po ruke huňaté deky, ideálne z ovčej vlny, ktoré vás zahrejú, aj keď patríte k najzimomravejším ľuďom. Dlhé jesenné a zimné večery budú ako stvorené na leňošenie na posteli a určite nechcete zakaždým používať periny oblečené do čistých posteľných obliečok. Posteľné obliečky vám chránia prehozy na posteľ. Okrem nich si teraz zaobstarajte, poprípade vytiahnite zo skrine huňaté teplé deky. Farba diek by mala ladiť aj s ostatnými dôležitými súčasťami spálne – posteľnými obliečkami, farbou stien, ale aj farebným prevedením obľúbených obrazov na stene.

Huňaté deky a vankúšiky

Odporúčame vám pozrieť si pletené deky vyrobené z kvalitnej MERINO vlny. Ak si dáte vyrobiť okrem pletenej deky z hrubej priadze aj vankúšiky v podobne obláčika, zo spálne na jeseň a cez zimu nebudete chcieť vyjsť. Ich jemnosť vás nadchne.

Ak nechcete vankúšiky z MERINO vlny, kúpte si nové obliečky na dekoračné vankúše – odporúčame pletené obliečky. Vaša spálňa bude pôsobiť útulnejšie a teplejšie, čo v prechodnom období, akým je jeseň, určite oceníte.

  • Kategórie

Podobné články