zakrivené drevené podlahy

Prirodzene zakrivené drevené podlahy

Redakcia - 17. februára 2014 - 5501. zobrazení

Značka Bolefloor je prvou značkou na svetovom trhu z priemyselného hľadiska, ktorá vyrába podlahy z tvrdého dreva s prirodzene zakrivenou dĺžkou, ktorá nasleduje prirodzený rast stromu. Bolefloor vytvorila kategóriu prirodzene zakrivených drevených podláh, ktoré sú vyrábené ručne malým počtom špecializovaných remeselníkov. Pretože ako hovorí táto značka

Life is not a straight line (Život nie je priamka).

drevena-podlaha-rustikal

Ako môžete vidieť na obrázkoch, tieto jedinečné podlahy pridajú každej miestnosti a izbe na prirodzenosti a dodajú jej nový imidž. Vďaka ich čaru môžu dodať krásu do každého interiéru. Nielenže sú jedinečné po vonkajšej stránke, ale sú taktiež šetrné k prírodnému prostrediu. Ako? Pri ich výrobe sa využíva viac materiálu zozbieraného zo stromu a tým sa potreba rúbať stromy kvôli týmto podlahám znižuje na minimum. A navyše každá doska je výnimočná, ako aj každý strom v prírode.

naturally-curved-hardwood-flooring-by-bolefloor

Ak by mal niekto z vás záujem o tento typ podlahy, sú k dispozícií v prevedení dub, jaseň, čerešňa, javor alebo orech. Je jedno či je váš príbytok zariadený v rustikálnom alebo modernom štýle, môžete nimi oživiť každý jeden interiér. Tak, ako pred pár rokmi prišli do módy rovné laminátové parkety, dnes na trhu prerážajú tieto dokonale nerovné drevené podlahy.

naturally-curved-hardwood-flooring

 

rustik

 

naturally-curved

 

  • Kategórie

Podobné články