Rekonštrukcia panelákových zárubní bez stavebných úprav? Bez problému!

Rekonštrukcia panelákových zárubní bez stavebných úprav? Bez problému!

Reklamný článok - 29. marca 2016 - 7898. zobrazení

Nové dvere môžu premeniť zastaralý vzhľad panelákového bytu na moderný interiér. Ale výmena dverí a zárubní v byte za plnej prevádzky znamená utrpenie v podobe búrania, hluku, neporiadku a všadeprítomného prachu. A špeciálne panelákové dvere a zárubne boli donedávna pri rekonštrukcii interiérových dverí tvrdým orieškom. Ale to už dnes vlastne neplatí! Dnes je možné zrekonštruovať interiérové dvere a zárubne aj bez búrania! A samozrejme aj v paneláku.

Vďaka kompletom dverí a obložkových zárubní SOLODOOR OOZŠ (obklad oceľovej zárubne špeciál), určeným špeciálne pre rekonštrukcie panelákových dverí a zárubní, môžete zrekonštruovať svoje panelákové dvere bez stavebných úprav. Stačí všetko podľa návodu zmerať a potom už len všetko skonzultujtujete so špecialistom, vyberiete si dvere a zárubne, a zajtra môžete mať výmenu dverí i zárubní hotovú.

big.oblozkova-zaruben-varianty_sk

Obložkové zárubne predstavujú osvedčený spôsob, ako je možné vo veľmi krátkom čase bez problémov zakryť pôvodné nevzhľadné kovové zárubne bez nutnosti búrania a stavebných prác. Obložkové zárubne sa po odstránení pántov montujú na starú oceľovú zárubňu pomocou montážnej peny.

Úzke kovové zárubne, používané v betónových priečkach panelákových bytov a zárubne, ktoré nie sú v rovine so stenou a príliš z nej vystupujú, donedávna nebolo možné renovovať pomocou obložkových zárubní, dostupných na slovenskom trhu. Jedinou možnosťou rekonštrukcie panelákových zárubní bola kompletná výmena sprevádzaná búraním, špinou, prachom a súvisiacimi komplikáciami. Búranie je nepríjemné a trvá zbytečně dlouho. Navyše sa nezaobíde bez povolenia majiteľa domu a posúdenia statikom.

big.oblozkove-zarubne

Rekonštrukcia zárubní pomocou obložkovej zárubne SOLODOOR OOZŠ (obklad oceľovej zárubne špeciál), ktorý je určený špeciálne pre zárubne používané pri výstavbe panelových domov, je rýchle, čisté a elegantné riešenie. Samotná montáž novej obložkovej zárubne je veľmi rýchla a jednoduchá. Najdôležitějším krokom rekonštrukcie je dôkladné naplánovanie a správne zameranie. Keď si na to stopercentne netrúfate, konzultujte radšej všetko s odborníkmi z firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu, predaj a montáž dverí.

Skúsení špecialisti všetko potrebné odborne zmerajú a odporučia vám, aký typ zárubní a dverí máte vybrať. Potom už stačí odstrániť z pôvodných zárubní pánty a nainštalovať pomocou montážnej peny nové obložkové zárubne na tie pôvodné a môžete se radovať z nových dverí bez starostí s veľkým upratovaním.
Informácie o rôznych typoch zárubní a možnostiach ich kombinovania s dverami, vrátane podrobností o obkladoch oceľových zárubní špeciál (SOLODOOR OOZŠ) určených pre bezproblémovú rekonštrukciu panelákových oceľových zárubní, nájdete na stránkach www.solodoor.sk.

Zdroj/foto: SOLODOOR

  • Kategórie

Podobné články