Relaxačné miesto v nádherných rakúskych vrchoch

Relaxačné miesto v nádherných rakúskych vrchoch

Reklamný článok - 19. mája 2014 - 8741. zobrazení

V meste Oberlängenfeld v Rakúsku sa nachádza impozantné moderné kúpeľné centrum Aqua Dome (Vodný úkryt).

Toto očarujúce útočisko sa rozprestiera na úpätí malebnej oblasti hôr.

Vysoké vrchy pohorí, okolité lesné porasty a skalná kulisa vytvárajú prostredie, v ktorom sa ocitnete pri návšteve tohto termálneho strediska.

aquadomeresortaustria2

Vonkajší areál zahŕňa kužeľovitý tvar vyhliadkovej veže, ktorá spája tri vonkajšie bazény vybavené pod vodnou hudbou a svetlom. Bazény sú vystupňované do výšky podľa druhu. Najvyššie sa nachádza bazén pre plavcov, o niečo nižšie pokračuje bazén pre dospelých a nakoniec pre deti. Okolie dotvára blízky zelený park a lehátka, na ktorých sa môžete vyhrievať počas letných mesiacov.

aquadomeresortaustria3

Vo vnútri tohto relaxačného útočiska pokračuje estetická architektúra v spojení s prírodným prostredím. Interiér kúpeľov odráža prirodzený alpský štýl, pri stavaní konštrukcie sa využívali predovšetkým miestne zdroje dreva a kameňa. Všetka voda pochádza z podzemného termálneho zásobníka, ktorý sa nachádza pod stavbou.

aquadomeresortaustria5

Komplex sa skladá z 200-izbového hotela a ďalšími kúpeľnými vybaveniami, ako sú sauny či masážne miestnosti. Celkový dizajn je navrhnutý podľa najnovších trendov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

aquadomeresortaustria8

 

aquadomeresortaustria9

 

aquadomeresortaustria10

 

aquadomeresortaustria13

  • Kategórie

Podobné články