Rozprávkový debut Kolekcia Alice

Rozprávkový debut Kolekcia Alice

Reklamný článok - 13. júla 2017 - 4220. zobrazení

Barste Design je novinkou na scéne luxusného európskeho nábytku. Varšavská firma nepodlieha žiadnym trendom, škandinávskemu minimalizmu a ani klasickým princeznovským konceptom. Vytvárajúc unikátny rozprávkový nábytok ručne, Barste Design reprezentuje kvintesenciu moderného luxusu.

Barste Design

Debutová kolekcia Alice

inšpirovaná kultovou knižkou Lewisa Carrolla je výsledkom spolupráce kreatívnej riaditeľky Joanny Barskej a Dagmary Iwanskej, hlavnej dizajnérky značky, ktorá svoju kariéru odštartovala v tíme Zaha Hadid Architects.

Debutová kolekcia

Každý kúsok kolekcie rozpráva svoju časť príbehu Alice z krajiny zázrakov. Všetky elementy sú vyrobené ručne, Barste Design používa len materiály najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti. Cieľom značky je vytvoriť nábytok, ktorý rozvíja fantáziu. Ako hovorí kreatívna riaditeľka Joanna Barska; „Ak vám stolík nedokáže povedať príbeh, je s ním vôbec zábava?“

stolík

Barste Design berie nepredstaviteľné nápady ako výzvy. Všetky produkty môžu byť vyhotovené vo veľkosti pre dospelých rovnako ako miniatúry pre domácich miláčikov. Vďaka talentovanému tímu umelcov značka dokáže premeniť aj tie najšialenejšie nápady na funkčný a pohodlný nábytok.

deti

  • Kategórie

Podobné články