Salámové samolepiace papieriky

Reklamný článok - 5. februára 2014 - 3458. zobrazení

Reklamný slogan znie:

Už ste unavení z fádnych pravouhlých poznámkových blokov? Máte šťastie, teraz si môžete svoje pracovisko rozveseliť so „Salami notes“ a oblepiť si ho tisíckou natenko nakrájaných salámových plátkov.

Je to skutočná vizuálna lahôdka pre milovníkov gastronómie.

Keď v dnešnej dobe zamierite do kancelárií viacerých ľudí, nájdete po ich stole poprilepovaných množstvo farebných papierikov, ktoré so sebou nesú dôležité odkazy – stretnutia, ktoré musí človek stihnúť;, projekty, ktoré musí odovzdať; potraviny, ktoré musí cestou domov nakúpiť v supermarkete a podobne. Ak sa chcete aspoň trochu odlíšiť od svojich spolupracovníkov, zadovážte si cez internet tieto jedinečné „salámové samolepiace papieriky“. Nielenže nezabudnete na všetko podstatné, nikdy sa nezabudnete najesť, keďže vám budú v jednom kuse pripomínať čas jedenia.

notes

Značka DOIY predstavuje kreativitu, prekvapenie, vášeň a vzrušenie, veľa vzrušenia. DOIY je dizajn. Dizajn pre zdieľanie, pre úsmev, pre prekvapenie a predovšetkým je to dizajn pre každého. DOIY je mladá značka, ktorá vyrába kvalitné produkty za veľmi prijateľné ceny. Je to značka, kde ľudia môžu získavať alebo sa podieľať na rozdielnych, originálnych a perfektne navrhnutých veciach. Vtiahne nás do veľmi optimistického sveta pomocou svojich kultivovaných výtvorov, pri ktorých ide zväčša o bytové doplnky či rôzne zvedavé a vynaliezavé darčeky.

madarska-salama

DOIY bola vytvorená v roku 2008 dvoma mladými podnikateľmi – Elodie a Jamie. Vďaka ich vášni a nadšeniu pre tvorivosť sa táto značka veľmi rýchlo rozšírila do celého sveta a stala sa globálnym trhákom. Dnes možno nájsť predajne vo viac ako 30tich krajinách – nesmie chýbať NY, Tokio, Paríž a ďalšie. Ak si chcete aj vy zakúpiť nejaké produkty, na internete nájdete ich e-shop.

salama_notes

  • Kategórie

Podobné články