Zápalka, ktorá zapáli táborák aj po daždi

Zápalka, ktorá zapáli táborák aj po daždi

Reklamný článok - 22. júla 2014 - 3659. zobrazení

Leto je časom výletov do prírody, splavovania vody, víkendov v chatkách. Vyhľadávame pobyt vonku a tiež vonku radi jeme. Také večerné opekanie špekáčikov s partiou priateľov, či neplánovaný táborák pri stane majú svoje neopakovateľné čaro.

Pokiaľ chcete byť v prírode kedykoľvek pripravení na bezproblémové zapálenie ohňa, a to napríklad aj po letnej búrke, pribaľte si do batohu SOLO ekologický zapaľovač zápalka 2v1. Zápalka je vyrobená z obnoviteľných materiálov bez akejkoľvek záťaže na prírodu a horí celkom bez zápachu a sadzí. Vďaka hlavičke so zápalnou hmotou a škrkátku na krabičke stačí len škrtnúť a vložiť horiaci zapaľovač pod pripravené, napríklad aj zmoknuté polienka.

Camping night couple cook by campfire romantic

Staré skautské motto hovorí – „vždy pripravený“ a pri pobyte v prírode to platí dvojnásobne. Koľkokrát sme sa už so špekáčikmi napichnutými na paličkách snažili založiť oheň z vlhkého dreva, ktoré nie a nie chytiť. Ekologický zapaľovač SOLO si poradí aj s rannou rosou či s drievkami po daždi.

SOLO_Eko podpalovač_ZÁPALKA_02

Hrebeňové zápalky SOLO EKOLOGICKÝ ZAPAĽOVAČ zápalka 2 v 1 sú vyrobené z drevovláknitej dosky a ich špičky majú hlavičku so zápalkovou hmotou. Uložené sú v krabičke so škrkátkom – líniovým škrtacím náterom na jedné strane, takže nepotrebujete iné zápalky na ich zapálenie. Vďaka napusteniu parafínom horí zápalka až 8 minút. Použitie je veľmi ľahké, jednoducho si ulomíte jeden trojuholníček, škrtnete a vložíte k pripravenému drevu. Využitie je pestré, okrem už spomínaných ohnísk zápalku využijeme taktiež na záhradné grily, domáce krby, či kotle.

SOLO_Eko podpalovač_ZÁPALKA_01

  • Kategórie

Podobné články