SOLO navrhlo dizajnové tašky a koše na polienka ku krbom

SOLO navrhlo dizajnové tašky a koše na polienka ku krbom

Reklamný článok - 3. marca 2016 - 4980. zobrazení

Úhľadne naskladané polienka a príjemná vôňa z nich ku krbom skrátka patria. Lenže aj tu často narazíme na Nerudovskú otázku KAM S NIMI? Ideálne by bolo úložisko, ktoré nielen pekne vyzerá, ale taktiež sa v ňom dá drevo pohodlne prenášať. Presne túto kombináciu ponúkajú novinky tradičnej českej značky SOLOmaxi tašky na krbové drevo a koše na krbové drevo a pelety. Tieto „batožiny“ na drevo nielenže výborne vyzerajú, ale majú nosnosť až 100 kg a majú špeciálnu nepriepustnú vložku, ktorá zabraňuje zašpineniu interiéru. Jedno zo štyroch farebných prevedení (béžová, hnedá, sivá a čierna) bude navyše slušať každému interiéru.

Taška-na-krbové-dřevo_-900x335

Príjemný, oku lahodiaci priestor okolo krbu je rovnako dôležitý ako krb samotný. Rozhádzané polienka, či nečistoty z dreva na podlahe úplne zničia celkový romantický dojem zapáleného krbu.

Fakt, že sa dá drevo nielen úhľadne skladovať, ale aj veľmi pohodlne prenášať, potvrdzujú novinky SOLO:

SOLO Maxi tašky na krbové drevo – veľmi pevné, objemné tašky z juty unesú až 100kg náklad. Ľahko sa prenášajú a vďaka nepriepustnej vnútornej vrstve tašky nehrozí žiadne znečistenie interiéru. SOLO_taška na krbové dřevoDrevo naskladané v taške vyzerá veľmi štýlovo, a pokiaľ sa rozhodneme tašku mimo vykurovaciu sezónu nevyužívať, jednoducho ju zložíme do malého balíčka. Na výber sú štyri farebné varianty – prírodná béžová, tmavá hnedá, šedá a čierna. Dostať v hobby obchodoch Bauhaus a Hornbach za cenu od 10 – 12 EURO.

SOLO Koše na krbové drevo a pelety – dizajnové koše predstavujú skvelú alternatívu uloženia dreva a peliet aj ľahkého prenášania. Koše sú vyrobené z prírodnej juty a sú vybavené nepriepustnou vnútornou vrstvou, vďaka ktorej nehrozí znečistenie interiéru. Súčasťou balenia sú 3 plastové vzpery, vďaka ktorým koše držia svoj tvar, aj keď nie sú úplne naplnené. SOLO_koš na dřevo a pelety

Na výber sú štyri farebné varianty – prírodná béžová, tmavá hnedá, sivá a čierna. Dostať v hobby obchodoch Bauhaus a Hornbach za cenu od 14 – 17 EURO.

Nech už sa chystáte drevo uskladniť kdekoľvek, nezabudnite pred koncom vykurovacej sezóny vyčistiť spalinové cesty. V zime budete za túto prípravu veľmi radi.

SOLO Čistiace poleno – čistič spalinových ciest – poleno, ktoré chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usadeniny zo spalinových ciest kachlí, krbov a pecí.

SOLO_čistící poleno

Zvyšuje priechodnosť rúr a komína, tým zároveň zvyšuje účinnosť kachlí alebo krbov. Zaistí ideálny stav spalinových ciest v intervaloch medzi zákonom predpísaným mechanickým čistením.

 

Kamna

Odporúčaná frekvencia použitia je podľa početnosti kúrenia jedenkrát za dva až tri mesiace. Dostať v hobby marketoch Bauhaus, Hornbach a OBI od 6 EURO

Zdroj/foto: Solo.cz

  • Kategórie

Podobné články