SOLO zvitky: Budiž oheň

SOLO zvitky: Budiž oheň

Reklamný článok - 25. augusta 2014 - 2336. zobrazení

Oheň bol predchodcami moderného človeka využívaný od doby pred približne 1,5 miliónom rokov. S ohňom sa do rúk človeka dostala ohromná sila – oheň nielen zahrial a umožnil tepelnú úpravu pokrmov, ale tiež ochránil pred divou zverou a dodal svetlo. Dnes už bol rad funkcií ohňa nahradený inými zdrojmi, avšak kúzlu plápolajúceho ohňa sa nič nevyrovná. Pre uľahčenie zapaľovania ohňa prináša tradičná česká značka SOLO ekologický zapaľovač ZVITKY, ktoré si poradia aj s nedostatočne vyschnutými polienkami.

Young mother and daughter by a fireplace with a laptop

Hoci sa obyčajné rozkúrenie kachlí či krbu v dnešnej dobe môže javiť ako hračka, stačí vlhké či nedostatočne vyschnuté polienko a hneď máme nedobrovoľne program na časť večera. Pokiaľ chcete mať istotu, že proces zapálenia ohňa zvládnete v rekordnom čase, siahnite po ekologickom zapaľovači SOLO zvitky.

Couple sitting by fireplace and websurfing with tablet

Ide o zvitky z drevitej vlny pôvodom z Orlických hôr, ktoré predstavujú veľmi intenzívny zapaľovač – zvitky sa ľahko a silno rozhoria a bez problémov pomôžu k plameňom aj okolitému drevu/uhliu/briketám. Zvitky sú napustené parafínom, ktorý zabezpečí ľahké a rýchle zapálenie akéhokoľvek vykurovacieho materiálu a to bez dymu či nežiaduceho zápachu. Tieto ekologické zvitky sú obľúbené u výrobcov krbových kachlí, nepoškodzujú totiž liatinové vnútro kachlí.

SOLO_eko podpalovač_svitky

História tohto produktu je stará viac ako 100 rokov, kedy sa zvitky využívali na zapaľovanie kotlov parníkov.

SOLO_eko podpalovač_svitky_2

SOLO zvitky horia podobu 10 – 12 minút, bez akéhokoľvek zápachu a poradia si aj s navlhnutým drevom. Sú vhodné na zapálenie ohňa na grile, v krbe, kachliach, či založenia ohňa v prírode. Dostupné  v hobby obchodoch v balení s 32 kusmi za cenu cca 3,50 €.

  • Kategórie

Podobné články