Štýlová obývačka s modernými prvkami

Reklamný článok - 12. mája 2018 - 2954. zobrazení

Zosúladiť nábytok a dekorácie v spoločenskej miestnosti akou je obývačka si vyžaduje pomoc bytového architekta. Ak radi sledujete aktuálne trendy v bývaní, rady skúsených bytových architektov vám budú zbytočné. Obývačku, ako jedinú spoločenskú miestnosť v domácnosti, kde prijímate návštevy, si dokážete zariadiť štýlovo bez zbytočných gýčov a hlavne s modernými nadčasovými prvkami aj bez odborných rád bytového architekta.

Minimalistické prvky

Prírodné materiály, jednoduchosť, čisté línie, vzdušnosť – aj toto by mohlo charakterizovať v našich končinách už pomerne známy škandinávsky štýl, ktorý prišiel zo severských (škandinávskych) krajín ako Dánsko, Švédsko, Nórsko, Fínsko. Minimalistické konferenčné stolíky a nadčasový nábytok na mieru sa nám spája s týmto krásnym a zato veľmi obľúbeným štýlom. Slováci ho milujú a nielen preto, že na Slovensku máme viacero známych obchodov s nábytkom škandinávskeho štýlu.

Viac zelene, prírodné farby, sivá farba

Minimalistické prvky by mali prevládať aj vo vašej štýlovej obývačke. Inšpirujte sa škandinávskym štýlom a vytvorte si z obývačky miestnosť, v ktorej budú prevládať moderné minimalistické prvky.

Krb v obývačke? A prečo nie!

Svoje špecifické miesto by mal mať v obývačke aj krb, resp. krbová vložka. Obývaciu miestnosť, ale aj komplet celú domácnosť rozžiarite najmä cez pochmúrne zimné obdobie, kedy sa po príchode domov chcete zohriať a klasické radiátory vám až tak veľmi nevyhovujú. Kupujte si kvalitné krby od overených slovenských predajcov a máte istotu, že vám vydržia veľmi dlho.

Viac zelene, prírodné farby, sivá farba

Ak túžite po štýlovej obývačke s modernými prvkami, ktorú by vám obdivoval každý bytový dizajnér v okolí, stavte na minimalistický štýl, nebojte sa do obývačky pridať viac čerstvej zelene, zameriavajte sa na prírodné odtiene a hlavne nebojte sa neustále zatracovanej sivej farby. Sivá je stále IN a vždy aj bude.

 Minimalistické konferenčné stolíky a nadčasový nábytok na mieru

Výber dekorácií nakupujte premyslene. Investujte skôr do kvality ako kvantity. Postačia vám pekné sklenené vázy, krištáľové vázy, čerstvé kvety a drevené dekorácie, ktoré k minimalistickému štýlu jednoducho patria.

Zdroj/foto: www.wens.sk

  • Kategórie

Podobné články