Štýlovo zariadené kancelárske priestory

Štýlovo zariadené kancelárske priestory

Reklamný článok - 13. augusta 2018 - 1636. zobrazení

Keď si predstavíme kancelársky priestor, vybaví sa nám ostré svetlo, všade samá technika, nekvalitné stoličky, nedýchateľný vzduch, hučiaca klimatizácia. Štýlovo zariadené kancelárske priestory vyzerajú ale úplne inak. Ako? No predsa takto.

Kvalitné a hlavne ergonomické kancelárske kreslá

V každom modernom štýlovo zariadenom kancelárskom priestore nájdete kvalitné výškovo nastaviteľné stoly a predovšetkým nastaviteľné kancelárske kreslá, ktoré sa prispôsobia potrebám zamestnanca a nespôsobia mu zdravotné problémy s chrbticou. Majú kvalitné opierky hlavy a rúk a poťah sedacej časti sa po pár rokoch nevyšúcha.

Kvalitné a hlavne ergonomické kancelárske kreslá

Kvalitné otočné kancelárske kreslá s kvalitnými opierkami sú síce drahšie, ale investícia do nich sa vám jednoznačne oplatí. Novinkou na trhu sú kreslá so sieťkovaným operadlom. Zaujmú vás nielen po dizajnovej stránke, ale aj po tej praktickej.

Osvetlenie, ktoré neškodí zdraviu

Zamestnanci v kanceláriách trávia celý pracovný čas za počítačom, preto je dôležité už pri zariaďovaní kancelárskych priestorov myslieť na výber kvalitnej techniky (počítačov), ale najmä na výber osvetlenia. Do výrobných a skladových hál sa odporúča LED priemyselné osvetlenie, do kancelárie zase LED kancelárske osvetlenie. LED žiarovky sú šetrné k namáhaným očiam a zároveň šetria výdavky podnikateľského subjektu. Vydržia dlhšie, majú dobrú svietivosť a neohrozujú zdravie zamestnancov. Niet nad čím uvažovať.

Výškovo nastaviteľné stoly s nastaviteľnou pracovnou plochou

V štýlovo zariadených kancelárskych priestoroch by nemali chýbať kvalitné drevené výškovo nastaviteľné stoly, ktorých výšku pracovnej plochy si môže zamestnanec nastaviť podľa seba, aby sa nemusel hrbiť.

Výškovo nastaviteľné stoly s nastaviteľnou pracovnou plochou

Ochrana zdravia by mala byť pre úspešného podnikateľa prvoradá a v štýlových kancelárskych priestoroch by nemali chýbať takéto drevené nastaviteľné stoly, samozrejme aj s ergonomickými stoličkami.

Zdroj/foto: sedooz.sk

  • Kategórie

Podobné články