Týmto investíciam sa nevyhnete

Týmto investíciam sa nevyhnete, ak bývate v byte. Chcete vedieť akým?

Reklamný článok - 19. septembra 2017 - 3808. zobrazení

Ak si v dnešnej dobe chceme kúpiť nový alebo starší byt, musíme sa pripraviť na to, že zaň zaplatíme oveľa viac ako pred polrokom. Staršie byty išli výrazne hore, najmä tie jedno a dvojizbové. Viete ale akým investíciam sa po rokoch nevyhnete, ak bývate v byte?

Rekonštrukcia kúpeľne

Obklad, dlažba, ale aj sprchový kút alebo vaňa sa po rokoch dennodenného používania opotrebujú. Medzi najčastejšie „rekonštrukcie“ v kúpeľni môžeme zaradiť výmenu sprchovej hadice a hlavice. Po čase však odíde práčka, vodovodné batérie zhrdzavejú, kúpeľňový nábytok sa poobíja. Myslite na to, že rekonštrukcia kúpeľne nie je lacná záležitosť.

Tí, ktorí si kúpili byt s umakartovým jadrom, veľmi dobre vedia, aká je rekonštrukcia kúpeľne náročná, a nielen čo sa týka finančnej stránky. Len taká kúpa kvalitných interiérových dverí na kúpeľni vás vyjde omnoho viac, ako ste predpokladali. Keď však investujete do kvalitnejších interiérových dverí, verte, prežijú vás.

Výmena sedacej súpravy

Trávime na nej veľa času keď si chceme pozrieť dobrý film, keď chceme leňošiť, alebo keď očakávame návštevu. Práve sedacia súprava sa po rokoch vie opotrebovať. Môže sa zlomiť konštrukcia, pružiny prestanú poslúchať, poťah sa dotrhá. Aj keď sa všemožne snažíme chrániť sedaciu súpravu napríklad dekami, úplne ju neochránime.

Odporúčame vám vyberať nepružinovú látkovú sedaciu súpravu, ktorú chráňte poťahmi a množstvom štýlových vankúšov. Nová sedacia súprava hneď skrášli vašu obývačku, podobne ako brúsené krištáľové vázy.

Zdroj foto: wens.sk

  • Kategórie

Podobné články