Umývadlo s priesvitným dnom

Umývadlo s priesvitným dnom

Redakcia - 13. apríla 2014 - 5267. zobrazení

Pult s imitáciou dreva, ktorý vytvára dojem akoby bol bez umývadla, no je to iba ilúzia – umývadlo je totiž vyrobené z priesvitného skla.

Aj keď je možno tento efekt tak trocha bizarný, vlastníci si však môžu užiť veľa zábavy s vhodne vybranými samolepkami nalepenými zospodu umývadla. Na dojme, že „niečo chýba‟ pridáva aj na prvý pohľad neviditeľné potrubie, ktoré je ukryté za drezom a pod pultom. Na prvý pohľad totiž nie je zrejmé, kam voda odteká.

wildwood-lago-counter

Pult je 8 cm široká kameninová glazovaná polička odetá do nového Slimtechu, je extrémne odolná voči vode a veľmi ľahko sa čistí. Keďže drez je rovnako hlboký ako pult, ilúzia chýbajúceho umývadla je ešte presvedčivejšia. Rýchlejší odtok vody zabezpečuje mierne sklonené sklenené dno.

wildwood-lago

Nápadov, čo možno urobiť s drezom je nespočetne veľa. Samolepky ako kytica kvetov, nádherná socha, alebo dokonca vedro, do ktorého „tečie voda‟ (toto by bolo dokonalé v hosťovskej izbe) – jednoducho, možností je veľa. Ale aj samotný pohľad cez priesvitné dno drezu stojí za to.

priehladne-umyvadlo

Zdroj: Lago

  • Kategórie

Podobné články