Ratanový záhradný nábytok

Uniknite pred horúcim slnkom

Reklamný článok - 18. apríla 2015 - 4259. zobrazení

Posedenie v tieni na balkóne či v záhradke je počas horúcich letných dní raj na zemi. Uniknete lúčom slnka, ktoré vás prenasledujú na každom kroku. Vďaka posedeniu si môžete vychutnať kávu či limonádu v tieni bez toho, aby ste si museli každých päť minút opakovať: „Fuj, to je ale teplo.“ Ak máte záhradku alebo nevyužitý balkón, ale sedenie vám chýba, dáme vám pár tipov, čo kvalitnému posedeniu nesmie chýbať. Úplne zadarmo alebo za pohár limonády v horúci júnový deň.

Exkluzívny ratanový nábytok

Slnečník je pre vaše posedenie povinnosťou, prípadne ak ste domáci kutil môžete si postaviť drevený altánok, ktorý vás okrem slnka ochráni aj pred dažďom. Čo sa týka samotného posedenia, tak exkluzívny ratanový nábytok je oveľa vhodnejší, ako biele záhradné plastové stoličky, ktorým sa lámu nohy na počkanie. Ratanový nábytok je odolný voči počasiu, a keď ho zabudnete vonku a zmokne, nič sa nedeje. Taktiež UV žiarenie nie je pre neho žiadnou hrozbou a čo sa týka údržby? Stačí mokrá handrička a nábytok bude žiariť čistotou.

Ratanový nábytok

Štýlové záhradné lehátka

V prípade, že vám slnko po chvíli začne chýbať a budete chcieť ísť chytať bronz, lehátko nesmie chýbať. Štýlové záhradné lehátka z ratanu, sú ideálnym spoločníkom pre vaše opaľovanie a zároveň vám poskytnú pohodlie. Pohodlie po ktorom túži nejeden návštevník luxusného prímorského rezortu. Ale pozor, neprežeňte to so slnečnými lúčmi, hoci ratanové lehátka sa o vás budú starať na výbornú, opaľovacím krémom vás ešte natrieť nedokážu. Možno je to len otázka času, kedy pre vás zvládnu urobiť aj toto.

Ratanové lehátko

Ak bolo leto až príliš horúce, vy ste sa opálený ako čokoláda a vaše staré drevené okná v byte majú z toľkého slnka popraskaný náter a jesenný vietor začína prefukovať dovnútra, je najvyšší čas ich vymeniť. Plastové okná Salamander ochránia váš domov pred studeným jesenným vzduchom a udržia vo vašom príbytku teplo, ktoré vám bude pripomínať horúce leto strávené na vašom lehátku či posedení. A to sú príjemné spomienky.

Zdroj/Foto: exterio.sk

  • Kategórie

Podobné články