Urobte si zo spálne svoje útočisko

Urobte si zo spálne svoje útočisko

Reklamný článok - 18. apríla 2015 - 7057. zobrazení

Spálňa je miestnosť, v ktorej strávime až tretinu svojho života a ani si to neuvedomujeme. Zariadenie a nábytok v spálni počas noci príliš nevnímame, ale prečo si nezariadiť spálňu podľa svojich predstáv, nech nám robí radosť, keď nespíme? Aby nás príjemné prostredie vítalo, keď sa zobudíme, a aby nás večer takéto prostredie zase uspávalo.

Spánok bude príjemnejší a rána krajšie. Tak smelo do toho!

Snom každej ženy je, aby mala so svojou spálňou spojený šatník. Taký murovaný, priestranný, s vlastnými dverami, ako zvyknú mávať veľké byty a domy, v ktorých bývajú milovníci módy. Žiaľ, nie v každej spálni je dostatok priestoru na tento sen. Nemusíte zúfať, existuje riešenie, ktoré vám šatník dokáže nahradiť. Šatníková skriňa s posuvnými dvermi sa zmestí do každej spálne a je pripravená poskytnúť dôstojný domov vašej rozsiahlej garderóbe. Pri otvorení takejto šatníkovej skrine sa zníži pravdepodobnosť toho, že žena povie: „Nemám si čo obliecť,“ na minimum.

satnikova-skrina-biela

Každé ráno vás miesto budíka budí vŕzgajúca posteľ? A nielen ráno, ale aj v noci? Nenechajte tohto zlodeja spánku ďalej úradovať vo svojej spálni. Zbavte sa ho a nahraďte ho lepším spoločníkom. Novou posteľou! Postele za prijateľné ceny sú rozhodne vhodnejším spoločníkom na dlhé noci. Doprajú vám kvalitnejší a dlhší spánok a ešte vám aj svojim matracom zabezpečia, aby ste sa ráno nezobudili dolámaný, ako by vás Zdeno Chára narazil na mantinel.

manzelska-postel

O niečo príjemnejšie je prebudenie slnečnými lúčmi, hlavne v taký jarný deň. Ale nie vždy máme chuť vstať naraz so slnkom a kohútmi. Niekedy si chceme pospať, aby naše vačky pod očami neboli veľké ako vrecia zemiakov. Vtedy využite praktický doplnok interiéru, akým sú rolety. Večer ich stiahnete, pospíte si, koľko potrebujete, bez toho aby vám do toho slnko kecalo, ráno ste plný energie a môžete úspešne začať nový deň.

Zdroj foto: nabytok-elegancia.sk

  • Kategórie

Podobné články